מגלגל...

30,000 זרעי קנאביס בנתב”ג; הכלבה אלזה עם תפיסה שנייה תוך שבוע

עשרות אלפי זרעי קנאביס בכניסה לישראל, 180 שתילים ו-5.5 קילו תפרחות בבית בשדרות ו-607 צמחים במקלט בטייבה. הכלבה אלזה שוב "מככבת"

בשבוע שעבר התקבלה הודעה ממכס נתב”ג על שתי חבילות חשודות שבבדיקה נמצא כי הן מכילות כ-30 אלף זרעים של צמח הקנאביס והינן ממוענות לכתובות בכפר אביב וגן יבנה. בלשי תחנת יבנה התחזו לשליחים ותיאמו את מסירת החבילות עם החשודים. עם מסירת החבילות בשתי הכתובות, נעצרו 3 חשודים לחקירה. החשודים, שני אחים בגילאי 20 ו-21 תושבי גן יבנה ותושב כפר אביב בן 53, יובאו היום לבית המשפט לבקשת המשטרה להאריך את מעצרם.

זרעי קנאביס נתב"ג
זרעי קנאביס נתב"ג

עוד מדווחת המשטרה על תפיסת 180 שתילי קנאביס בבית בעיר שדרות. הלילה, לאחר חקירה סמויה, פשטו בלשי משטרה על הבית בעיר ועצרו לחקירה 3 חשודים ששהו באותה עת במקום. בתוך הבית חשפו השוטרים 5 מתחמי גידול שהכילו כ-180 שתילי קנאביס, וכן כ 5.5 ק”ג תפרחת קנאביס שכבר נקצרה, כך על פי דיווח המשטרה.

תפיסת גידול קנאביס שדרות
צמחי קנאביס שנתפסו בבית בשדרות
תפיסת גידול קנאביס שדרות
תפרחות קנאביס שנתפסו בבית בשדרות

במקביל אמש חשפה המשטרה 607 צמחי קנאביס במשקל 244 ק”ג שגדלו במקלט בעיר טייבה. על פי דיווח המשטרה “מהלך פעילות מבצעית של שוטרי תחנת טייבה בשיתוף יחידת כלבני מחוז מרכז ובהובלת הכלבה אלזה בוצע חיפוש בבניין בטייבה”. הכלבה אלזה זכורה מתפיסה בלוד בשבוע שעבר.

תפיסת גידול קנאביס טייבה
צמחי קנאביס שנתפסו במקלט בטייבה

דיווחים אלו מצטרפים לדיווח מוקדם יותר הבוקר על תפיסת 500 שתילי קנאביס בישוב החרדי קרית יערים (טלז-סטון). בני זוג בשנות ה-30 לחייהם נעצרו.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר