30 ק”ג חשיש מצרי ו-4 ק”ג מריחואנה נתפסו בצפון

המשטרה מדווחת על תפיסת 30 קילוגרם חשיש ועוד 4 קילוגרם קנאביס בצפון הארץ.

משטרת ישראל מדווחת על תפיסת 30 ק”ג חשיש ו-4 ק”ג קנאביס בצפון הארץ, זאת לדבריה “במטרה למנוע סכנה כוללת לשלום הציבור בדגש על הנוער”.

על פי דיווח המשטרה אתמול (שבת) בשעות הערב, בפעילות יזומה של כוחות המשטרה בכביש 70 לכוון צפון בין אליקים ליוקנעם, נעצר חשוד בן 23 תושב דרום הארץ.

תפיסת חשיש מריחואנה

“בתוך הרכב שלו נתפס שק יוטה גדול ובתוכו כ-30 ק”ג סמים מסוכנים מסוג חשיש מחולקים לפלאטות ועוד כ-4 ק”ג של סם מסוכן מסוג מריחואנה,” דווח.

הבוקר (א’) החשוד הובא לבית משפט השלום בנצרת באמצעות חוקרי היחידה המרכזית לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו.

תפיסת חשיש מריחואנה

המשטרה מסרה כי “במסגרת המאבק הנחוש של משטרת ישראל כנגד תופעת הסחר בסמים המסוכנים שוטרי משטרת ישראל פועלים במגוון דרכים במישור הסמוי ובמישור הגלוי במטרה לסכל את הסחר סמים מסוכנים המסכנים את שלום הציבור ומהווים מחולל פשיעה בעל זיקה ישירה לעבירות אחרות כמו סחיטה, זנות, הימורים, סחר בנשק אלימות ועוד.”

עוד מסרה המשטרה כי “שוטרי משטרת ישראל יפעלו בכל המישורים, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותם במסגרת מאמציהם לסיכול יצור והפצת סמים מסוכנים המהווים סכנה כוללת לשלום הציבור. פעמים רבות הסמים המסוכנים הללו אף מוצאים את דרכם לבני הנוער ובמקרים מסוימים מהווים עבורם מדרון חלקלק שעלול להפוך לצריכה שוטפת של סמים, התמכרות וחבירה לגורמים עבריינים.”

תפיסת חשיש מריחואנה

חדשות