260 ק”ג דובוני קנאביס נתפסו ב-18 דליים בדירה בנתיבות

אלפי דובוני גומי דביקים במשקל 260 ק"ג נתפסו בתוך 18 דליים שחורים במחסן בדירה בנתיבות. על פי המשטרה מדובר ב"דובוני סמים" שהיו טבולים ב-THC

משטרת ישראל עצרה את י’, תושב נתיבות בן 37, לאחר שתפסה במחסן דירתו כ-260 ק”ג סוכריות דובוני גומי טבולים ב-THC, החומר הפעיל בקנאביס.

הדובונים שנתפסו היו מחולקים בתוך 18 דליים שחורים כשבכל אחד כ-15 ק”ג בממוצע, ובנוסף נתפסו בדירתו דלי עם תפרחות קנאביס במשקל 73 גרם ו-3 שקיות קנאביס שמשקלן יחד כ-200 גרם.

מהמשטרה נמסר כי “במהלך החיפוש נמצאו 18 דליים שמכילים דובוני גומי שרובנו מכירים, רק שאלה היו דביקים והכילו ריח חזק של מריחואנה. בבדיקת מעבדה עלה כי מדובר בדובוני גומי הספוגים בחומר פעיל של צמח הקנאביס, שהם למעשה דובוני סמים”.

דובוני קנאביס THC
דובוני קנאביס THC

מפירוט כתב האישום שהוגש נגדו היום (18.1) עולה כי הפשיטה על ביתו התבצעה בתאריך 1.1, ובמהלכה, בטרם הוא נעצר, נתפסו בדירה מלבד הקנאביס והסמים, גם ציוד ששימש על פי החשד לסחר. בנוסף אותרה קופסה עם שקיות קטנות ובהם גרמים בודדים של קאתינון, קטאמין ו-MDMA.

בין היתר איתרו השוטרים משקלים אלקטרוניים, קרטונים ובהם שקיות ריקות לאחסון קנאביס לצד מדבקות הנחזות להיות מדבקות קנאביס רפואי, וכן מכשיר חשמלי לאיטום שקיות וצנצנות שעליהן מודבקות מדבקות הנדמות ככאלה של קנאביס רפואי.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר