פנאיתרבות, בידור ופנאי

מהדורת קנאביס: תכנית אינטרנטית חדשה בפייסבוק

תכנית אינטרנטית חדשה שהיא מן פודקאסט מצולם, מארחת מדי שבוע דמות מעניינת אחרת לשיחה על קנאביס ומה שמסביב. השיחה מצולמת בבית ההפקות “חללית טי.וי” ומשודרת לייב בפייסבוק. שני הפרקים הראשונים זכו לאלפי צפיות.

לפני כשבועיים הושקה תכנית אינטרנטית חדשה שעוסקת כל כולה בקנאביס והעולם שמסביב, ואותה מנחה אשת התוכן דפנה גלפז, המוכרת גם כפעילה בתחום הלגליזציה ומנהלת קבוצת “נשים בירוק“.

התכנית, שהיא למעשה פודקאסט מצולם בשידור חי, משודרת בדף הפייסבוק של “חללית טי.וי” – ערוץ טלוויזיה אינטרנטי ובית הפקות לשידורים חיים ותוכן רשת, המשדר וממוקם בלוקיישן היסטורי וייחודי בירקון 70 בתל אביב, ובניהולה של אשת התקשורת והפעילה החברתית רנן מוסינזון.

חובבי ההיסטוריה אולי יתעניינו לדעת כי בכתובת זו התגורר ופעל בעבר הזמר מאיר אריאל ז”ל, וכי את המבנה תכנן האדריכל הידוע זאב רכטר.

דפנה גלפז
דפנה גלפז, אשת תוכן, פעילת לגליזציה – מנחת “שעת קנאביס” בחללית טי.וי

מדי שבוע ביום ג’ מארחת גלפז דמות אחרת לשיחה על קנאביס בכל האספקטים של התחום, ביניהם מחקר, תרבות, רפואה, טכנולוגיה, חדשות חוץ וגם אקטואליה.

נכון להיום שודרו כבר שני פרקים – הראשון עם אורן ליבוביץ’ והשני עם ניצב בדימוס משה מזרחי, כשהערב (ג’) ישודר הפרק השלישי בו תתארח מנכ”ל עמותת הקנאביס הרפואי דנה בר-און.

“התכנית היא פודקאסט שבועי מצולם של שידורי החללית טי.וי ובשיתוף מגזין קנאביס, ששמה לה למטרה לנדוד לרוחבה ועומקה של מפת הדרכים בתחום הקנאביס בישראל,” מסבירה גלפז.

מפיק התכנית, אבנר כהן, מסר כי “המטרה של חללית.טיוי היא לבטא באופן מעמיק את כל מגוון העמדות והגישות הקיימים בחברה הישראלית, ולהנגישן לציבור הרחב מתוך כוונה להעמיק ולהרחיב, בניגוד לגישה הנפוצה בתקשורת של תקופתינו, אשר מבכרת את הקצר והבלתי מחייב”.

לדף הפייסבוק של “חללית טי.וי” בו מפורסמת התכנית לחצו כאן.

הפרק הראשון:

הפרק השני:

חדשות