טיפים ומדריכים לצרכןמדריכים וטיפים

המתכון הסודי: כך תעברו בהצלחה בדיקת שתן במשטרה

תוצאה חיובית בבדיקת שתן משטרתית לגילוי THC משמעותה בדרך כלל רישום פלילי, אישום בעבירות סמים שונות או אישום נהיגה תחת השפעה – גם אם הפעם האחרונה בה עישנתם הייתה לפני שבוע. לצורך התמודדות עם הבעיה ניסחנו מדריך המבוסס על “חכמת ההמונים” ויסייע לכם לצלוח את הבדיקה בשלום.

צרכני קנאביס נאלצים להתמודד עם מדיניות ההפללה הגורמת לכך שלעתים גם אזרחים חפים מפשע – ולעתים אפילו חולים המחזיקים ברשיון קנאביס מטעם המדינה – מואשמים בשימוש בקנאביס או בנהיגה תחת השפעתו. מאחר ושרידי רכיבי הקנאביס נשארים בגוף גם עד מספר שבועות לאחר השימוש, דואגים רבים שמא יימצאו אשמים בגלל ג’וינט שעישנו בשבוע שעבר.

מכיוון שתוצאה חיובית בבדיקת שתן שכזו משמעותה בדרך כלל רישום פלילי, אישום בעבירות סמים שונות ואף החרמת רכב ורשיון נהיגה, חשוב מאד להתכונן אליה כהלכה. בעבר כבר פרסמנו כמה שיטות נפוצות ל”ניקוי” הגוף משרידי קנאביס אך כעת לפניכם מדריך מפורט שנבנה מנסיונם האישי של אלו שנאלצו לעבור זאת בעצמם.

המתכון הסודי: תוכנית 4 השלבים

למרות הקווים המנחים לגבי אורכה של תקופת ההתנקות, זהו תהליך שבהחלט ניתן לזירוז על ידי מספר “טריקים” שפיתחו צרכני קנאביס מסביב לעולם מניסוי וטעייה. חשוב להדגיש שהידע שלהלן לא עבר בדיקה מדעית מקיפה בתנאי מעבדה, והוא מבוסס על “חכמת ההמונים” וניסיונות מוצלחים.

כדי להתכונן לתהליך ראשית עליכם לרכוש כמה רכיבים חיוניים:

  • 4 ליטר מיץ חמוציות – לרכישה בכל חנות מזון גדולה (13-16 ש”ח לליטר)
  • קראטין – מולקולה עתירת אנרגיה המשמשת גם כתוסף מזון (80-170 ש”ח)
  • כדורי ויטמין B2 – גם הוא מעודד אנרגיה בגוף. לרכישה בחנויות טבע (50-90 ש”ח)
  • כדורי מולטי ויטמין – לרכישה בחנויות טבע (80-200 ש”ח)
  • אספירין (בארץ: מיקרופירין) – להשיג בבתי המרקחת (15 ש”ח)
  • תערובת תה צמחים לבחירתכם
  • ירקות ירוקים
  • רשות: ויטמין Niacin B3 – להשיג בחנויות טבע (40-50 ש”ח)

בכל מקרה חובה להפסיק לצרוך קנאביס לפחות 4 ימים לפני הבדיקה וכן מומלץ לקנות ערכות בדיקת שתן ביתיות כדי לבדוק לפני ליתר ביטחון.

שלב 1 – “אפקט הבום”

ביום הראשון לתהליך הניקוי יש לשתות תה צמחים בבוקר ובערב (תתרגלו, זה יימשך כמעט כל הזמן), וכדי להעלות את רמת החומציות בשתן בצורה קיצונית יש לשתות 2 ליטר של מיץ החמוציות בפרק זמן של שעתיים, פעם אחת בבוקר ופעם אחת בערב.

עד סמוך לזמן הבדיקה יש לבצע את שלב 2 בכל יום. במקרה ויש לכם רק 3 ימים עד הבדיקה, דלגו ישר לשלב השלישי.

שלב 2 – מתחילים להתאמן

שרידי ה-THC נותרים בתאי השומן של הגוף במשך הזמן הארוך ביותר לעומת שאר התאים, ולכן עלינו לשרוף אותם כמה שניתן במסגרת הזמן הנתונה.

בתקופה זו עליכם להיכנס לשגרת אימון שתאפשר לכם להעלות את טמפרטורת הגוף ולהזיע ממאמץ לפחות במשך שעה בכל יום.

הסוד להצלחה - מתמאצים ומזיעים לפחות שעה ביום
הסוד להצלחה – מתמאצים ומזיעים לפחות שעה ביום

במקביל יש לשתות תה צמחים בבוקר ובערב, להתחיל לקחת את הקראטין והויטמינים (לפי הוראות היצרן) ולהקפיד לאכול ירקות ירוקים.

שלב 3 – מעמיסים שומן

3 ימים לפני הבדיקה צריך להפסיק להתאמן, ולהחליף את התזונה למאכלים עתירי שומן.

בימים אלו יש להמשיך לשתות את תערובת הצמחים עם מים בבוקר ובערב ולקחת כמות כפולה של קראטין וויטמינים. אם אתם משתמשים ב-Niacin B3 זה הזמן להתחיל לקחת אותו.

שלב 4 – מוציאים הכל

בבוקר הבדיקה יש לשתות את תערובת הצמחים עם מים בבוקר, לקחת מנה כפולה של קראטין. כ-5 שעות לפני הבדיקה יש להתחיל את תהליך דילול השתן.

ראשית לוקחים 4 כדורים של אספירין ולאחר מכן שותים 0.5 ליטר מים כל רבע שעה עד שעה וחצי לפני הבדיקה. בזמן זה אנו מבצעים ניקוי סופי למערכת.

חדר שירותים (מתוך מדריך "כך עברתי בהצלחה בדיקת שתן במשטרה")
החדר החדש שלכם עד הבדיקה

כשסיימנו לבקר בשירותים כל 20 דקות, מומלץ לקחת 2 כדורים של ויטמין B2 על מנת שצבעו של השתן יהיה צהוב ולא יעורר את חשדו של הבוחן.

טיפ אחרון וחשוב: ברגע הבדיקה יש להשתדל לקחת את הדגימה באמצע זרם השתן, זאת אומרת להתחיל את מתן השתן באסלה, לשים את כוס הבדיקה באמצע, ולסיים באסלה. אמצע הזרם יניב את הדגימה עם הכי פחות ממצאים במתן שתן.

בהצלחה.

חשוב להדגיש כי אין במדריך זה כל מטרה לעודד צריכת סמים מכל סוג ואינה מגובה בייעוץ רפואי רשמי. לפני כל נטילת חומר מכל סוג יש לוודא שאינכם רגישים לו. בכל שלב במידה ומרגישים לא טוב יש להפסיק לחלוטין את התהליך.

ראו עוד
8 טיפים לצרכני קנאביס מתחילים
וידויו של סוחר: 15 טיפים לשמירה על הבטחון
10 טיפים להתמודדות עם שוטרים – “המדריך לצרכן”


קנסות קנאביס

(החל מ-1 באפריל 2019)

מבוסס על נתון שחשף השר ארדן. המשטרה מסרבת לחשוף נתון רשמי (פרטים כאן)

חדשות
Back to top button