בארץפוליטיקה

הבטיח ומקיים: פייגלין ייזום חוק להפיכת הקנאביס לחוקי

הח”כ הטרי הופיע במהלך החודשים האחרונים מעל לכל במה אפשרית בקריאה לקידום לגליזציה של קנאביס. כעת הוא מתכוון גם לפעול כפי שהבטיח.

משה פייגלין, הח”כ הטרי ממפלגת הליכוד, עלה שוב ושוב לכותרות בחודשים האחרונים בעקבות הודעתו על תמיכתו בלגליזציה של קנאביס ותוצריו כפי שדיווחנו כאן לראשונה. הוא הופיע בתכניות טלוויזיה, פירסם מאמרים, השתתף בראיונות ואף ספג ביקורות קשות על הצהרותיו יוצאות הדופן בנוף הפוליטי בישראל.

צפו בראיון:

הבוקר פירסם אתר NRG על כך שבקרוב תעלה לשולחן הכנסת הצעת חוק רשמית ללגליזציה של קנאביס והיוזם – משה פייגלין.

משה פייגלין
ח”כ משה פייגלין

“אעשה כל שביכולתי באמצעות חקיקה למען לגליזציה של קנאביס והקלות לשימוש רפואי בו, אך גם כדי להתיר את השימוש האישי בקנאביס לבוגרים מעל גיל 21”, הוא אומר. “הקנאביס פחות מסוכן מאלכוהול ומסיגריות רגילות ולדעתי אין שום הגיון לכרוך אותו עם סמים קשים או קלים ולאסור את השימוש בו איסור גורף.”

“כיום המדינה הופכת למעלה מחצי מליון אזרחים נאמנים וטובים, לעבריינים בעל כורחם, לאנשים החיים בפחד מפני הדפיקה בדלת והפללה – אני מזדעק ונעמד לצד המפוחדים”. לטענתו, האיסור גורם למאות אלפי אזרחים ישרים וטובים להיות תלויים בשירותי העולם התחתון ובכך להפוך את ציבור המשתמשים לציבור של עבריינים.

פייגלין מסביר כי “הצעת החוק שאני יוזם מדברת על מכירה מגיל 21 ומעלה, בכמות מוגבלת ולאחר הדרכה ספציפית לכל מי שקונה, כך שברור שהוא מודע למשמעויות השימוש – מתי מותר להשתמש מתי לא וכדומה”.

צפו: משה פייגלין עושה בית ספר ליאיר גלר, מנכ”ל הרשות למלחמה בסמים

צוות המגזין מברך את פייגלין על נכונותו לעזור לקהל צרכני הקנאביס בישראל ועל עמידתו בהבטחתו, מצרך נדיר בהחלט אצל פוליטיקאים ישראליים.

חדשות