20 חממות קנאביס נחשפו בנגב

הנגב פורח מתמיד והמשטרה פועלת בכל עוצמתה למיגור התופעה. אחרי דיווח קודם על תפיסת עשרות חממות באזור שטחי האש בדרום, הבוקר מדווחת המשטרה על תפיסה של 20 חממות נוספות בהן למעלה מ-2,650 שתילי קנאביס בלתי חוקיים.

המשטרה ממשיכה בכל הכח בשרשרת תפיסות גידולי הקנאביס, בעיקר בדרום הארץ, אזור הנגב ושטחי האש.

בחודשים האחרונים עם התפתחות שוק המסחר המקוון בקנאביס בישראל, מאות חממות קטנות לגידול הצמחים הוקמו בשטחים פתוחים ברחבי הנגב.

חממות קנאביס בנגב

אחרי שלל תפיסות בשבועות האחרונים מדווחת הבוקר המשטרה כי גם בשבוע החולף נחשפו 20 חממות לגידול קנאביס בשטחי אש ושטחים פתוחים בנגב.

במסגרת הפעילות, בה השתתפו כוחות בלשים ושוטרים של המשטרה ומשמר הגבול נחשפו רק בשבוע החולף למעלה מ-2,650 שתילים בשווי המוערך על ידי המשטרה בעשרות אלפי שקלים.

חממות קנאביס בנגב

חשיפת חממות אלו מצטרפת למעל 120 חממות קנאביס שאיתרה משטרת ישראל מאז תחילת השנה.

על פי הדיווח מבין החממות שאותרו באזור אשכול, שלוש חממות היו בשלבי הקמה בעוד בארבע חממות אחרות נקטפו כ-750 שתילי קנאביס שהועברו למעבדות של המשטרה.

חממות קנאביס בנגב

באיזור שטחי האש בסמוך לצאלים, חממה אחת שאותרה היתה בשלבי הקמה ראשוניים עם תשתית מבנה כשמעליה רשת הסוואה, עוקב מים ותשתית השקיה, בעוד שבתוך החממה היו עשרות דליים מלאים במצע לשתילה.

בשתים עשרה חממות נוספות שאותרו בשטחי האש נתפסו כ-1,900 שתילי קנאביס בשלבי גידול שונים.

חממות קנאביס בנגב

“בכל החממות הקפידו העבריינים להניח רשתות הסוואה בצבע חול אשר כיסו את מבנה החממה ואת עוקבי המים שבסמוך להן ובחלק מהחממות ניתן היה לראות מזרנים בעמדות תצפית,” דיווחה המשטרה.

“גידול והפצת סמים פוגעת בכלל הציבור שומר החוק והנורמטיבי ומהווה מחולל פשיעה,” דווח עוד. “נסיונות המגדלים והמפיצים בביצוע עבירות הגידול בתוך שטחי אימונים של צה”ל יכולה לפגוע בשימוש בשטח האימון ולסכן את חייהם של מבצעי העבירה.”

חממות קנאביס בנגב

חממות קנאביס בנגב

חממות קנאביס בנגב

חממות קנאביס בנגב

כפי שחשפנו לראשונה במגזין בשבוע שעבר, מעצרי הקנאביס בישראל הגיעו בשנת 2017 לשיא של כל הזמנים (כל הפרטים כאן).

חדשות