2 שתילי קנאביס קטנים במיוחד נתפסו בפשיטת משטרה על דירה בירושלים

המשטרה מדווחת על תפיסה של 2 שתילי קנאביס קטנטנים שנמצאו באוהל בחדר הכביסה של תושב ירושלים בן 37. בנוסף נמצאה קופסת מסטיקים שהכילה פרחי קנאביס. “שוטרי משטרת ישראל מוכשרים לזהות, לאתר ולמנוע עבירות על סוגיהן,” נמסר בתגובה.

שבועיים שקטים לגמרי מדיווחים על מעצרי קנאביס חלפו מאז פרסום המאמר אודות שיא מעצרי הקנאביס אליו הגיעה משטרת ישראל בשנת 2017 והדיון בתכנית הרדיו של רינו צרור שבא בעקבותיה ובו השתתף נציג המשרד לבט”פ.

הבוקר (ד’) מדווחת המשטרה לראשונה מאז, על תפיסה של 2 שתילי קנאביס קטנים במיוחד בירושלים, לצד כמה פרחים בקופסת מסטיקים וצנצנת זכוכית.

שני שתילי קנאביס קטנים
שני שתילי הקנאביס שמצאו השוטרים, בקושי בני שבועיים
ממצאי המעצר - מעט פרחי קנאביס
ממצאי המעצר – מעט פרחי קנאביס – נראה כמו פחות מ-15 גרם וככל הנראה לשימוש עצמי בלבד

על פי דיווח המשטרה השוטרים הגיעו לדירה בדרום העיר לאחר שזיהו אדם הנוהג ברכבו ‘שהעלה את רמת חשדם’, כך לפי הדיווח.

בבדיקה ברכב נמצאו צנצנת זכוכית וקופסת מסטיקים שהכילו קנאביס ובחיפוש נוסף איתרו השוטרים ברכב גם צינורות אוורור שחשדו כי משמשים לגידול.

השוטרים לקחו את החשוד, בן 37, לביתו, שם, חבוי בחדר הכביסה, נמצא אוהל גידול ובו 2 שתילי קנאביס בודדים, כפי הנראה לשימוש עצמי בלבד.

החשוד נלקח לחקירה בתחנת המשטרה, שם יוחסו לו עבירות החזקה, גידול, ייצור וסחר בסמים.

מהמשטרה נמסר כי “שוטרי משטרת ישראל מוכשרים לזהות, לאתר ולמנוע עבירות על סוגיהן כל העת ועושים כן באמצעות פעילות מבצעית יזומה הנמשכת לאורך כל ימות השנה 24/7, ולמען האזרח הנורמטיבי שומר החוק. הפעילות היזומה שהובילה לאיתור החשוד יחד עם הסמים וממצאים נוספים ברכבו, הביאה לחשיפת מעבדת הסמים בבית החשוד, ומהווה נדבך משמעותי נוסף בפעילות המשטרה כנגד גידול, הפצה וסחר בסמים.”

מפוח לגידול קנאביס
מפוח מעל אוהל הגידול, המשמש לניטרול הריח
אוהל גידול קנאביס נתפס בירושלים
אוהל הגידול בו היו 2 הצמחים
ממצאי המעצר - מעט פרחי קנאביס
ממצאי המעצר – שני שתילים קטנטני ומעט פרחי קנאביס, נראה כמו פחות מ-15 גרם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר