1,526 שתילי קנאביס נתפסו ב-4 חממות בדרום

“פעילות משטרת ישראל כנגד גידול המריחואנה מקטינה את הימצאותו של הסם בישראל,” מדווחת דוברות מג”ב, לאחר תפיסה של 4 חממות קנאביס ובהן 1,526 שתילים.

משטרת ישראל תופחת לעצמה על השכם הערב (א’) עם הודעה על תפיסה של 1,526 שתילי קנאביס בלתי חוקיים שנמצאו ב-4 חממות באזור הדרום.

על פי דיווח המשטרה איתרו הבוקר כוחות מג”ב ומשטרה את 4 החממות בסמוך לנחל ניצנה באזור מועצה אזורית ‘רמת נגב’.

חממות קנאביס רמת נגב

“הקמת המכשול בגבול עם מצרים מביאה בשנים האחרונות למאבק מתמשך של משטרת ישראל כנגד הקמת חממות מריחואנה מאולתרת במרחבי הדרום,” דווח. “שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל בשיתוף גורמי אכיפה נוספים, הביאו היום לתפיסתם של כ- 1526 שתילי מריחואנה, בסמוך לנחל ניצנה שבאזור מוא”ז רמת נגב.”

בדיווח טוענת המשטרה כי “פעילות משטרת ישראל כנגד גידול המריחואנה בדרום מסבה נזק גדול מאוד למגדלים, ומקטינה באופן ניכר את הימצאותו של הסם ברחבי ישראל, זאת על ידי איתור חממות הגידול, מעצרם והעמדתם לדין של העבריינים.”

על פי הדיווח “היום בשעות הבוקר, נקראו שוטרי השיטור הקהילתי של משמר הגבול, יחד עם כוחות משטרה נוספים, לאיתור של פקח רשות הטבע והגנים, אשר זיהה חממה לגידול חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה במוא”ז רמת נגב שבדרום.”

חממות קנאביס רמת נגב

“בסריקות נוספות במקום איתרו השוטרים 3 חממות נוספות אשר שימשו לגידול הסם,” דווח עוד. “סך הכל נתפסו 4 חממות, ברדיוס של כ-5 ק”מ, ובתוכן 1526 שתילי מריחואנה בגדלים שונים ובנוסף נתפסו במקום מערכת השקייה מתקדמת ששימשה את 4 החממות וצינורות הפרוסים בין החממות לאורך קילומטרים.”

חממות קנאביס רמת נגב

חממות קנאביס רמת נגב

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט