135 שתילי מריחואנה נתפסו בבקעה ובמעלה אדומים

מגדלי ישראל לא זוכים לשקט: במהלך 10 הימים האחרונים התבצעו שתי פשיטות נוספות של משטרת ישראל, במהלכן חשפו השוטרים 135 שתילי מריחואנה בשתי דירות שונות, ביישוב רותם שבבקעה וכן בעיר מעלה אדומים.

בסך הכל יומיים של שקט לאחר התפיסה האחרונה שנערכה באשקלון, ושוטרי משטרת ישראל שבו לפשוט על דירות גידול ולחפש שתילי קנאביס לא חוקיים להחרמה.

שוטרי היחידה המרכזית (ימ”ר) של מחוז ש”י במשטרה, חשפו במהלך 10 הימים האחרונים שתי דירות בהן בוצע גידול לא חוקי של שתילי מריחואנה. בסך הכל נתפסו בשתי הדירות 135 שתילים קטנים וגדולים וכן תפזורת של ציוד גידול בשווי אלפי שקלים, כך על פי דוברות משטרת ש”י.

חלל הגידול בדירה ברותם - 125 שתילי רמיחואנה נתפסו במקום
חלל הגידול בדירה ברותם – 125 שתילי מריחואנה נתפסו במקום
ציוד גידול שנתפס בדירה ברותם - מנורות, כלים וכבלי חשמל.
ציוד גידול שנתפס בדירה ברותם – מנורות, כלים וכבלי חשמל.

ביום שלישי שעבר, ה-20.10.2015, פשטו השוטרים על דירת הגידול בישוב רותם שבבקעה. בחיפוש במקום נתפסו 25 שתילי מריחואנה גדולים ועוד כ-100 שתילים קטנים וכן ציוד רב המשמש לגידול הצמחים כולל צינורות השקייה ומנורות. החשוד, בגיר תושב הישוב שדמות מחולה שנמצא גם הוא בבקעה, נחקר ושוחרר בהמשך למעצר בית.

אמש (ד’), קיבלו שוטרי היחידה מידע נוסף אודות דירת גידול בעיר מעלה אדומים הסמוכה לירושלים. במהלך הפשיטה על הדירה נתפסו במקום עשרה שתילי מריחואנה גדולים, ציוד גידול הכולל מנורות וציוד אלקטרוניקה וכן חומר בתפזורת שעל פי דובר המשטרה נחשד כקנאביס.

אתמול (רביעי) נתפסה מעבדה לגידול סמים בעיר מעלה אדומים. בחיפוש במקום נמצאו עשרה שתילי מריחואנה גדולים, חומר החשוד כסם בתפזורת וציוד המשמש לגידול הצמחים. חוקרי היחידה עצרו חשוד, בגיר תושב העיר, בגין גידול השתילים, הוא נלקח לחקירה ומעצרו הוארך עד מחר.

חלל הגידול בדירה ברותם - 10 שתילי מריחואנה גדולים נתפסו במקום
חלל הגידול בדירה ברותם – 10 שתילי מריחואנה גדולים נתפסו במקום
דלי עם עלי ופרחי קנאביס
מעלה אדומים – נתפס חומר בתפזורת החשוד כקנאביס

ראו עוד:
סורים ניסו להבריח 20 טון מריחואנה לאירופה
הכל בגלל החור: כך החרימו לי במכס שני אגרטלים
שוטרים עצרו רכב לבדיקה ומצאו 45 קילוגרם מריחואנה בבגאז’

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר