3 שנות מאסר לשופט ב-UFC – גידל 1,300 שתילי מריחואנה

לפני שנה נמצאו בביתו של שופט ב-UFC מעל ל-1,300 שתילי מריחואנה. השבוע הוכרז גזר הדין – 3 שנות מאסר בפועל..

ג’וש רוזנטל, שופט בליגת ה-UFC, הליגה המקצוענית לאמנויות לחימה משולבות (MMA), נעצר לפני שנה בגין גידול של למעלה מ-1,300 שתילי מריחואנה. עד כה הוטל על הפרשה צו איסור פרסום אך לפני שלושה חודשים הודה רוזנטל באישומים המיוחסים לו.

ג'וש רוזנטל
ג’וש רוזנטל

במהלך השנה האחרונה שמר רוזנטל על שתיקה מוחלטת ואת הסיבה להיעדרותו תירץ בכך שלקה בזיהום קשה באצבע.

דרישתם המקורית של התובעים מטעם המדינה היתה לעונש של 10 שנות מאסר בפועל ו-10 מיליון דולר קנס כספי, אך לאחר שהודה רוזנטל בעבירות המיוחסות לו, חתם על הסכם טיעון בו דורשת התביעה עונש של 3 שנות מאסר בפועל ו-5 חודשי עבודות שירות.

השבוע, (1.7), ובהתאם לחתימה על הסכם הטיעון, נגזרו עליו 37 חודשי מאסר וקנס של 100$ דולר על מעורבותו בפרשה.

מריחואנה ב-UFC

זוהי הפעם השנייה השנה שה-UFC עולה לכותרות בהקשר של מריחואנה. לפני חודש נאם מארק רטנר, סגן נשיא ה-UFC, בפני וועדת האתלטיקה של נבאדה בנסיון לשכנעם להתייחס לשימוש במריחואנה באופן שונה מזה שניתן לשימוש בסמים אסורים.

“החברה משתנה,” אמר. “זה עולם אחר משהיה בעבר. מדינות כבר העבירו חוקי לגליזציה וישנם יותר ויותר לוחמים שנמצאים ‘מלוכלכים’ בבדיקות סמים שאנו עורכים.”

ג'ו רוגאן
ג’ו רוגאן

ואם מדברים על UFC ומריחואנה, אי אפשר שלא להזכיר את אחד האנשים המזוהים ביותר עם ארגון ה-UFC – ג’ו רוגאן כמובן, מי שהנחה את תכנית הטלוויזיה המוכרת “אפקט הפחד” ושימש במשך שנים כשדרן הראשי של קרבות ה-UFC. רוגאן הוא אחד התומכים הנלהבים והמוכרים ביותר ללגליזציה של קנאביס בפרט וסמים בכלל ואינו מתבייש לומר זאת בקול רם.

“אנשים אומרים שמריחואנה עלולה לגרום נזק,” אמר בעבר רוגן. “אבל אתם יודעים, גם צ’יזבורגרים עלולים לגרום נזק ואף אחד לא הולך וסוגר את בורגר קינג רק כי למישהו עלול להיגרם נזק. אני יכול לקחת מזלג ולתקוע אותו לעצמי בתוך העין. זה אומר שצריך להוציא את המזלגים מהחוק? אתם יודעים, הייתי יכול לקפוץ מגשר, האם צריך להוציא את הגשרים מהחוק?”

צפו בג’ו רוגאן מדבר על מריחואנה ולגליזציה:

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר