10 סיבות מדוע גראס הוא המתנה המושלמת לוולנטיינ'ס

וולנטיינ'ס דיי, או "יום ולנטיין", מצויין בכל העולם וגם בישראל כ"חג האהבה" הרשמי. הוא חל ב-14 בפברואר ובמהלכו אוהבים בכל העולם מעניקים זה לזה מתנות אהבה אישיות. ג'ייסון פרדריק גילברט מצא את המתנה המושלמת לחג – מריחואנה – ובטור חדש הוא מסביר מדוע.

מאת: ג'ייסון פרדריק גילברט

הולנטיינ'ס כבר כאן, וזה אומר דבר אחד: ששכחת לקנות לאשה/מאהבת/מנקה/סבתא דובי מפגר עם איזו אמירה מתייפייפת על אהבה. ברכותיי על כך שהצלחת לא להיגרר לחור השחור של המסחריות הזולה. במקום לקנות דובי חסר משמעות אני מציע שתקנו לה משהו ששניכם יכולים להנות ממנו.

מריחואנה.

אז הנה 10 סיבות מדוע אתה (ואני, וכל מי שקורא את זה) צריך לעמוד חוצץ כנגד שטיפת המח המסחרית הזו, ובמקום זאת לרכוש איזה בץ ירקרק מתקתק לאהובת ליבנו.

אונו. מריחואנה מרפאת סרטן. או לפחות מונעת אותו. את המידע הזה קיבלתי מגורם חצי-מוסמך בתחום הבריאות וגם מהבחור ההוא שמעשן כבר 40 שנה ואין לו אפילו סרטן אחד! הוא אמר לי את זה בעצמו תוך כדי עישון ג'וינט שמנמן שגרם לי לרייר ולהתחנן לאיזה שאכטה קטנה. אז מה נראה לך שאהובתך תעדיף? דובי מפגר שכנראה רק יאסוף אבק ויסיים את דרכו באיזו מכירה פומבית באיביי לצד סיפור מופרך שיגרום לאנשים לקנות אותו (אל תשפטו, כמה מכם יכולים להגיד שמעולם לא מכרו דובי עם סיפור מזוייף באיביי? אף אחד? אממ.. אז לא משנה) – או לא לחלות בסרטן?

דוס. סרטי קולנוע הרבה יותר טובים כשאתה תחת השפעה. תשאלו את ג'ון סטיוארט. אז אם מצאת את עצמך נאלץ לבלות ערב שלם מול סרט קיצ'י מתקתק מדי רק כדי לרצות את הגברת, המעט שתוכל לעשות כדי להנות ממר גורלך הוא גראס. הכל טוב יותר עם גראס.

טרס. זה יעזור מאוד לקשר. סקס טוב יותר על גראס. אפילו אם אתה עושה את זה לבדך. תאמין לי, כגבר נשוי למדתי שלפעמים אם אתה רוצה שהעבודה תתבצע כמו שצריך, אתה צריך לעשות אותה בעצמך… בדרך כלל בזמן צפייה באיזה סרטון פורנו שכולל איברים שלא הכרת ותנוחות שלא חשבת שאפשריות. סקס אפילו טוב יותר כשיש לך איזה פרטנר לחלוק איתו את החוויה, וכמובן שאף טוב עוד יותר כששניכם תחת ההשפעה. אם אתה לא מאמין לי אתה פשוט חייב לעצמך לנסות את זה עכשיו. זרוק את הטלפון הצידה, תעשן איזה קטנה ותעשה סקס… אתה תודה לי אחר כך.

קואטרו. גראס אף פעם לא יגיד לך שהשמנת. לעולם לא! כזה הוא הגראס. אתה תעשן קצת ממנו ואז תציץ במראה כדי להבחין כמה יפה אתה נראה היום ותחשוב לעצמך "היי, ירדתי קצת במשקל, אני נראה ממש טוב היום". זו האמת. גראס מעולה להערכה העצמית שלך. אתה תחשוב על כמה הפרטנרית שלך היא בעצם יפהפיה ומדהימה ותיזכר מדוע התאהבת בה מלכתחילה. גראס הוא דבר מדהים אנשים.

חמש. עד לכאן הגעתי בשיעורי ספרדית. בכל אופן, מריחואנה לעולם לא תגרום לך להנג-אובר או כאב ראש בבוקר שאחרי. רוב האנשים יוצאים בוולנטיינ'ס וקונים בקבוקים יקרים מלאים בשמפניה או וויסקי או וואטאבר, וחוגגים כאילו הם אורן חזן. הם כמובן ישלמו על זה בבוקר למחרת כשיצטרכו לקום וללכת לעבודה. אבל לא אנחנו. אנחנו נקום בבוקר בסטייל ווייק אנד בייק (Wake n' Bake) ונאזין ללואי ארמסטרונג שר על "כמה יפים החיים האלה" בזמן שציפורים צבעוניות תצייצנה מחוץ לחלון על רקע קשת יפה בענן, למרות שבכלל לא יורד גשם.

שש. קנאביס מחזיק הרבה יותר זמן מפרחים שקונים בצומת ונובלים אחרי יומיים. שלא תבינו אותי לא נכון, אני לגמרי בעד פרחים. אני חושב שכל גבר או אשה צריכים להביא לאהוביהם איזה פרח או שניים לפחות פעם בשבוע (אני קצת לא עומד בקצב באופן אישי, סליחה כפרה עלייך, את יודעת שאני אפצה אותך על זה). הבעיה היא שהפרחים האלה נובלים כמו שאמרתי. מריחואנה יכולה להחזיק זמן רב הרבה יותר. חוץ מזה, באופן טכני מריחואנה היא בעצמה פרחים. אז בום. איי רסט מיי קייס. הטוב מכל העולמות, לא ככה?

שבע. הטעם שלך במוזיקה ישתפר פלאים אחרי השאיפה השלישית מהג'וינט. סמוך עליי בעניין הזה. לפני שהתחלתי עם הגאנג'ה הייתי יושב ושומע מוזיקה של הבי-ג'יז בקלטות משנות ה-80. אל תשפטו אותי נו יא חארות. זה לא שהבי'ג'יז כאלה גרועים, אבל כשאני מעשן גראס ומאזין לנינה סימון המוח שלי מתפוצץ מהנאה. אני מזמין אתכם להתמסטל ממש עכשיו, להגביר את הרמקולים לפול ווליום, לשים את "Sinner Man" ולהגיד לי שאתם לא מרגישים שהתקרבתם לאלוהים, או לבודהה, או לאחד מאלו שאתם מאמינים בו.

שמונה. לעולם לא תהיה צעיר כמו שאתה היום. סמוך עליי בעניין הזה, אנחנו כולנו מתקרבים צעד אחר צעד לכיוון אחד מאוד ברור, אז אני מציע שתחייה את הרגע. תדליק את הג'וינט הזה עכשיו, תעשן אותו, תן נשיקה לאיש/אשה/חייזר שאתה אוהב, ותן לעצמך לחיות את הרגע כפי שהוא. זה מה שגראס עושה יותר מהכל. הוא מכריח אותך לחיות ברגע. בזה הרגע. וזה לא משנה בכלל מה יקרה אחרי כן. העבר עבר ואתה לא יכול לעשות שום דבר בקשר לזה. מה שאתה כן יכול לעשות, במיוחד בוולנטיינ'ס, הוא לחיות את העכשיו עם האחת שלך.

תשע. הוא מעורר יצירתיות. אני יודע מה אתה חושב. וויד עושה הזיות אתה אומר לעצמך אולי. כל "רעיון מעולה" שהגעת אליו תחת השפעה מתברר כנפילה כשאתה סאחי. אבל, וזה אבל גדול, בעולם בו כולם כל הזמן מספרים לך כמה אתה טועה, שהרעיונות שלך דפוקים לגמרי, שאתה טיפש ומריח כמו קוף (זה אולי רק לי), לא יזיק לתת קצת חופש לדמיונות. אז מה אם הם לא תמיד מושלמים, לפחות יש בך את היצירתיות הזאת ואת הניצוץ שדרכו אפשר להגיע לרעיונות אדירים. תשאל את סטיב ג'ובס. בוולנטיינ'ס הזה תוכל לתת לאהובתך את מתנת האשלייה, זה אולי הדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות עבורה.

עשר. זה מפחית מתחים וחרדות. וזה חשוב במיוחד בגלל שכולם הרי יודעים עד כמה מלחיצות יכולות להיות מערכות יחסים. מריחואנה יכולה אפילו להציל את הנישואים שלך ואם זו לא סיבה מספיק טובה כדי להדליק ג'וינט, אז אני לא יודע מה כן.

אז זהו. נשאר רק לוודא שאתה מעשן באחריות. ואולי גם לבקש שתזמין קצת חברים כדי שגם הם יוכלו להנות. במיוחד חברים כמוני, שבדיוק נעלם להם הכיוון ואין להם שום דבר לעשן.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט