מגלגל...

10 זני הקנאביס הנמכרים ביותר בוושינגטון

וושינגטון מסכמת שנה נוספת של לגליזציה עם רשימת זני הקנאביס הפופולריים ביותר שנרכשו בשנת 2015 בחנויות הקנאביס החוקיות הפזורות לאורכה ולרוחבה. ‘בלו דרים’ כרגיל במקום הראשון. רק שתי אינדיקות ברשימה.

לפני מספר שבועות פרסמנו כאן את רשימת זני הקנאביס הפופולריים ביותר בישראל. הרשימה נקבעה על פי נתוני רכישת הזרעים של ישראלים מחנויות זרעים בחו”ל ובראש הרשימה לראשונה שלושה זני קנאביס אוטומטיים: צ’יז, ווייט ווידו ונורת’רן לייט.

בוושינגטון, שם אושרו חוקי לגליזציה כבר לפני למעלה מ-3 שנים, המבחר הוא כמובן רחב הרבה יותר, והנתונים מבוססים לא על רכישות של זרעים, אלא על רכישות קנאביס חוקיות של ממש בחנויות ברחבי המדינה. הרשימה הופקה על ידי ארגון BDS Analytics, המרכז נתונים סטטיסטיים של שווקי הקנאביס האמריקניים.

זני הקנאביס הפופולריים בוושינגטון:

זני קנאביס פופולריים וושינגטון

1. בלו דרים (Blue Dream) – כנראה שניתן להכריז עליו כזן הקנאביס הפופולרי ביותר בעולם, שמככב מזה זמן רב בראש רשימת הזנים הפופולריים גם באתר הזנים “ליפלי“. הזן הגיע בשנת 2015 למקום הראשון במכירות בוושינגטון לאחר שנרכש בלמעלה ממיליון דולר בסה”כ – הזן היחיד ברשימה שעבר את רף המכירות של מיליון דולר. הזן הוא זן סאטיבה היברידי שמקורו בקליפורניה, בעל טעם מתקתק והשפעה מעוררת שמתאים לשימוש יום. הזן הוביל וממשיך להוביל את רשימת הזנים האהובים ביותר.

https://www.youtube.com/watch?v=NOctbO9y9HM

2. צ’רי אוג’י (Cherry OG) – זן שהיה פופולרי מזה זמן, אך את הקפיצה המשמעותית בפופולריות עשה באמצע שנת 2015. הזן הוא שילוב של 3 זנים שונים ונחשב למשמח ומרגיע, בעל טעם מתקתק.

3. דאץ’ טריט (Dutch Treat) – זן היברידי נפוץ למדי בקופישופס ברחבי אמסטרדם, דחוס ודביק יחסית ובעל טעם וארומה מתקתקה עם גוון אורנים ואקליפטוס. הזן בעל השפעה מעוררת ואנרגטית ומתאים לשימוש יום, אך לצד זאת גם מרגיע ומפחית חרדות.

4. בלוברי (Blueberry) – זן אינדיקה בעל השפעה מרגיעה ומשרת שלווה, שהפך לפופולרי במיוחד כבר בשנת 2000 כשזכה במקום הראשון בזני האינדיקה ב’קנאביס קאפ’ של מגזין היי-טיימס. מדובר באחד הזנים הותיקים ביותר שנמצא איתנו עוד משנות ה-70 של המאה הקודמת.

5. גרייפ אייפ (Grape Ape) – זן אינדיקה שני ברשימה, שגם הוא מרגיע במיוחד ובעל טעם ענבים-דובדבנים מתקתק.

גרייפ אייפ - זן קנאביס

6. גולדן פיינאפל (Golden Pineapple) – זן היברידי המבוסס על ‘גולדן גואט’ ו’פיינאפל קוש’. מעורר, בעל השפעה אופורית, משמח ואנרגטי. בעל טעם בגוון אננס וטעמים טרופיים.

7. אוג’י קוש (OG Kush) – זן היברידי פופולרי מאוד בכל העולם ונחשב למצוין בהרגעת חרדות ולחץ. בישראל הגיע הזן למקום השישי ברשימה.

https://www.youtube.com/watch?v=fNhOCZytv8o

8. סינקס (Cinex) – זן סאטיבה המוכר פחות בישראל, אבל פופולרי מאוד בוושינגטון. שילוב של ‘סינדרלה 99′ ו’וורטקס’ ומשם גם שמו. נחשב לאנרגטי, משמח ומעורר ובעל טעם לימוני מתקתק.

9. גירל סקאוט קוקיס (Girl Scout Cookies) – זן היברידי שהפך לפופולרי במיוחד רק בשנתיים האחרונות בארה”ב. שילוב של אוג’י קוש ודורבן פויזן. נחשב למשמח, מרגיע ומעורר אופוריה, ובעל אחוזי THC גבוהים יחסית והשפעה פסיכואקטיבית בהתאם.

https://www.youtube.com/watch?v=xK9KHSYmDRQ

10. סאוור דיזל (Sour Diesel) – זן סאטיבה אהוב מאוד ופולרי בעולם כולו. בעל טעם דיזלי וריח חזק במיוחד.

https://www.youtube.com/watch?v=jIce_xDGXTk

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר