טוען...

תפיסת שיא: שדה עם 1,200 שתילי מריחואנה נחשף באזור השרון

תפיסת שיא: 1,200 שתילי מריחואנה בלתי חוקיים נתפסו בשדה מתוחם בסמוך לאחד מישובי השרון. שלושה חשודים נעצרו. סחורה בשווי מיליוני שקלים נתפסה במקום.

היובש מתקרב? רק לפני יומיים דווח על תפיסה גדולה של כ-300 שתילי מריחואנה בדירה באור יהודה, והבוקר (ד’) מדווחת משטרת מרחב השרון על תפיסה של 1,200 שתילים בשדה שנחשף בסמוך לאחד הישובים באזור.

על פי דיווח המשטרה, בעקבות מידע מודיעיני הציבו בלשים מארב באזור השדה ואתמול בשעות הלילה זיהה המארב שלושה חשודים שנכנסו למקום. לפנות בוקר פרצו השוטרים למקום ועצרו את שלושת החשודים. במקום נמצאה סחורה בשווי מיליוני שקלים. מחצית מהסחורה הייתה ארוזה בשקים ומוכנה להפצה. שלושת החשודים שנעצרו נמצאים בשנות ה-40 לחייהם והם יובאו היום להארכת מעצר.

על פי הדיווח: “אתמול (ג’) בבוקר התקבל מידע מודיעיני בדבר שדה לגידול מריחואנה באזור השרון. לפי המידע, השדה נמצא בשלבי הגידול האחרונים שלו, לפני הקציר וההצפה לשוק. בלשי היחידה נערכו לפעילות מבצעית בסיוע היחידה האווירית של משטרת ישראל, שכללה מארבים ותצפיות באזור.”

“מדובר באחת התפיסות הגדולות בתקופה האחרונה,” מסר מפקד הימ”ר, סנ”צ שרון מנור “מדובר בפעילות נחושה ואיכותית אשר מדגישה את המיקוד הבלתי מתפשר של משטרת ישראל בלחימה בפשיעה החמורה. פעילות זו, מצטרפת למאבק של משטרת ישראל ומשמר הגבול בתופעת הסמים שמופצים ומגיעים אל הרחוב, מדובר במאבק עיקש כנגד מחוללי הפשיעה שמטרתו העיקרית הינה הגברת תחושת הביטחון של האזרח הנורמטיבי שומר החוק”.

1200 שתילי מריחואנה שרון

1200 שתילי מריחואנה שרון

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר