שרים ליאיר גלר – “זה עושה לנו טוב”

השבט ישיר את דברו: מחר (יום רביעי), יגיעו פעילי קנאביס אל הרחוב בו מתגורר מנכ”ל הרשות למלחמה בסמים יאיר גלר, כדי לשיר לו על מה שעושה להם טוב.

אתמול בשעות הערב החלה להתגלגל ברחבי הרשת הזמנה לאירוע שעומד להתקיים מחר, בשעה 13:30 ברמת השרון, עיר מגוריו של מנכ”ל הרשות למלחמה בסמים יאיר גלר. האירוע מתרחש על רקע פרשיית השחיתות הגדולה שהתפוצצה לפני כחודש בה כזכור מעורב גם גלר כאשר הוא נחשד בעבירות של קבלת שוחד, הלבנת הון והפרת אמונים.

האירוע, שהתפרסם בדפי פייסבוק המזוהים עם מטרת הלגליזציה כגון “המועצה לשינוי התודעה“, “תומכי לגליזציה מתאחדים” ו-“ליל הבאנגים הגדולים“, קורא לפעילים לבוא לשיר ולנגן ליד ביתו של גלר, כדרך יצירתית וידידותית להעביר אליו את “דבר העם”.

אלו שיהיו אחראים על השירה בפועל יהיו שי ליבוביץ’ ודפנה רכטר, שיגיעו כדי לבצע את השיר “עושה לי טוב” שביצעו יחד בעצרת המחאה בכיכר רבין, במאי האחרון. כאשר שאלנו את שי בנוגע לאירוע, תשובתו הייתה: “האנשים שנכנסו למעצר בגלל פועליו של מר גלר, לא זכו שישירו וינגנו להם מתחת לבית. אנחנו פועלים עם חיוך ואהבה בלב”.

כמו כן, ישנם כלי תקשורת הצפויים להגיע למקום האירוע כדי לתעד את המחאה הירוקה.

ההודעה במקור:

גם זה בטח יעניין אותך

“ביום רביעי הקרוב (21.1.15), בשעה 13:30, אנו מתאספים ברחוב איה (רמת השרון) כדי לומר לאדון יאיר גלר היקר מה אנחנו חושבים על האירועים האחרונים.

בואו לשיר ליאיר גלר את דבר העם.

בואו להביא לגליזציה!

בהשתתפות שי לייבוביץ’ ודפנה רכטר שישירו לנו את השיר “עושה לי טוב” (שיר המהפכה).

חשוב לציין: נוכחותכם באירוע חשובה ביותר!
התקשורת מגיעה לסקר את האירוע וחשוב שיהיו כמה שיותר אנשים!”

ראו עוד:
הותר לפרסום: נעצר יאיר גלר – מנכ”ל הרשות למלחמה בסמים
יאיר גלר: “הסלחנות צריכה להעלם מן העולם”

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר