שמועות: בראד פיט חזר לעשן מריחואנה בעקבות לחצים מהניתוח של אשתו

בראד פיט חזר לעשן מריחואנה לאחר הפסקה של שנה וחצי – זאת בעקבות לחצים שנבעו מהניתוח לכריתת השדיים שעברה אשתו אנג’לינה ג’ולי.

אנג’לינה ג’ולי סיפרה לראשונה ל”ניו יורק טיימס” כי החליטה לעבור את הניתוח המונע כשגילתה שהיא נושאת את הגן שגורם לסרטן השד והשחלות, אותו סרטן ממנו סבלה אימה. “אני בת מזל שיש לי בן זוג, בראד פיט, שהיה כל כך אוהב ותומך”, כתבה.

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי

הצהובון האמריקאי “National Enquirer” דיווח השבוע כי ייתכן ואחת הסיבות לאהבתו ותמיכתו של בעלה היא העובדה שפיט חזר לעשן קנאביס. על פי הדיווח, חזר פיט לעשן מריחואנה בעקבות הלחץ הרב שנבע מגילוי הגן שמסכן את בריאותה של אשתו והניתוח שעברה לכריתת שדיה.

“בראד מעשן המון בימים אלו. הוא נמצא תחת לחץ רב בנסיונו להיות סלע איתן ולתמוך באשתו אנג’לינה כמו גם לדאוג לששת ילדיהם,” נטען בדיווח.

פיט עישן במשך שנים רבות בעיקר במהלך שנות ה-90. בחודש ינואר 2012 הוא הודיע שהפסיק לעשן מריחואנה בגלל לחצים מצד אשתו ג’ולי. “ניסיתי להתחבא מכל עניין הפרסום והסלבריטאות הזאת,” אמר אז. “עישנתי הרבה יותר מדי גראס והייתי יושב על הספה כל היום עד שעליתי לעצמי ולאחרים על העצבים.”

גם זה בטח יעניין אותך

אבל כעת נראה שפיט צריך את עזרתו של הקנאביס שוב בכדי להתמודד עם הדאגות והחרדות בזמן שאשתו אנג’לינה ג’ולי נמצאת בתהליך של בדיקות רפואיות וניתוחים.

“הוא נזהר מאוד בנוגע לאופן השימוש שלו בקנאביס כעת,” דווח. “הוא לא מעשן בתוך הבית ורק בשעות הערב לאחר שהילדים הולכים לישון. הוא מרגיש רע עם העובדה שהוא מאכזב את אנג’י, אבל זו דרכו להתמודד עם המצב הנוכחי כרגע.”

ראו גם: בראד פיט בראיון: “המלחמה בסמים היא כשלון חרוץ”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר