שימי תבורי מגיב: “כולם מעשנים ג’וינטים – וגם אני”

“עושים סיבוב על השם שלי כי אני מוכר,” אומר שימי תבורי בעקבות הדיווחים על שנתפס נוהג תחת השפעת קנאביס. לפני שעה קלה מסר תבורי תגובה ובה הביע כעס על הפרסום – כמעט חצי שנה לאחר המקרה. “כל העולם מעשן ג’וינטים – וגם אני”.

הפעם האחרונה בה המשטרה נטפלה למפורסמים בענייני קנאביס – כשקרן מור ויהודה לוי נתפסו עם הסחורה בביתם – חבריהם פתחו בקמפיין ציבורי נגד ההרגל המשטרתי ‘לעשות סיבוב’ ולהרוויח כותרות על חשבון מפורסמים. האם זה יקרה גם עתה?

לפני מספר שעות פורסם כי הזמר המצליח שימי תבורי נתפס בחודש יוני השנה כשהוא נוהג תחת השפעת מריחואנה, זאת על בסיס מידע מודיעיני. בתגובות לכתבה תהו רבים מדוע תבורי לא ‘יצא גדול’ ואמר ‘כן, עישנתי, אין עם זה בעיה’. כעת הוא משיב.

בתגובתו הכועסת מתייחס תבורי בראש ובראשונה למועד הפרסום, כמעט חצי שנה לאחר האירוע, שהצליח להרגיז אותו מאוד כך נראה. “למה פתאום מדווחים על משהו מחודש יוני?” שאל תבורי וקבע: “עושים סיבוב על השם שלי כי אני מוכר”.

הסיבה למועד הפרסום היא שרק כעת הוגש כתב האישום על העבירה, אך תבורי כעס גם על עצם הרעש התקשורתי העצום על עבירה כה פעוטה:

“כל העולם מעשן ג’וינטים, בשביל סיגריה עשו אותי יותר מאלביס פרסלי,” אמר. “מדווחים על זה בדף הראשי באתרים, לאן הגענו? חצי מדינה מעשנים.”

גם זה בטח יעניין אותך

“לא מצאו עליי חומר. הלשינו עליי שאני מעשן. זה היה אחרי שחזרתי מהולנד,” אמר. “גם פה אני מעשן מדי פעם, אבל מה אני רצחתי? זה לא יפה.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר