שיטה חדשה למכירת מריחואנה: פחיות מזויפות בסופרמרקט

תושב ארה"ב פתח פחית "אייס טי" של מותג אמריקאי מוכר שנקנתה בסופרמרקט מקומי, וגילה בתוכה צנצנת מוסתרת ובה 84 גרם מריחואנה. המשטרה חושדת כי מדובר בניסיון מקורי של סוחרים לבצע מכירות שלא דורשות מפגש פנים אל פנים.

קיאנו נצלר (Keanu Netzler), תושב מדינת יוטה, ארה"ב, גילה צנצנת המכילה 84 גרם מריחואנה בתוך פחית משקה "אייס טי" שחברתו קנתה עבורו ברשת הסופרמרקטים הגדולה 'וולמארט', כך על פי הדיווח בארה"ב.

קיאנו נצלר - תושב יוטה, ארה"ב שמצא את המריחואנה
קיאנו נצלר – תושב יוטה, ארה"ב שמצא את המריחואנה

לאחר שניסה לפתוח את הפחית והבחין שהיא אינה נפתחת בחלקה העליון, הוא החל לחתוך אותה וגילה כי הפחית היא כלל לא פחית.

84 גרם מריחואנה בתוך פחית

"מיד כשניסיתי לפתוח אותה, הבנתי שמשהו פה מוזר," סיפר קיאנו על התגלית המפתיעה, "חתכתי את החלק העליון והבנתי שזו כלל לא פחית, אלא צנצנת מלט ובתוכה 84 גרם של מריחואנה ריחנית."

לאחר הגילוי פנה קיאנו לחברתו בדרישה לדעת מהיכן קנתה את הפחית המיוחדת, אך לטענתה היא לא ידעה דבר על המריחואנה המוסתרת. השניים הזעיקו למקום כוח משטרה שהגיע לאסוף את החבילה לחדר הראיות.

הפחית המזויפת, מחלקה העליון מציצה הצנצנת הסודית
הפחית המזויפת, מחלקה העליון מציצה הצנצנת הסודית

לקס בל (Lex Bell) קצין במשטרת העיר, מסר כי בעבר נעשו ניסיונות להברחה ומכירה של מריחואנה בתוך פחיות משקה ריקות, אך מעולם לא נתקלה המשטרה בהחלפת גוף הפחית כולו.

לאור העניין שנוצר סביב הפחית במשטרה העירונית, נערכת כעת חקירה נרחבת שמטרתה לגלות מי הניח את הפחית על המדף ממנו נרכשה. להערכת השוטרים, מדובר בניסיון של רשת סוחרי סמים לייעל את מהלך המכירות ולבצע אותן באופן שלא דורש מפגשים פנים אל פנים.

ראו עוד:
וידויו של סוחר מריחואנה: 15 טיפים לשמירה על הבטחון
קיבל 23 קילוגרם מריחואנה בטעות – ודיווח למשטרה

חדשות
Back to top button