שוטר הצטלם עם סנופ דוג – ונשלח לבירור

שוטר מחוזי מטקסס ננזף ונשלח ל”בירור משמעתי” על ידי מחלקת המשטרה שלו לאחר שהצטלם עם הראפר סנופ דוג, שהעלה את התמונה לחשבון האינסטגרם שלו.

שוטר מחוזי מטקסס ננזף ו”נשלח לבירור” על ידי מחלקת המשטרה שלו לאחר שהצטלם עם הראפר סנופ דוג, כך על פי הדיווח היום בחדשות NBC. השוטר, סמל בילי ספירס, היה בתפקיד בפסטיבל הסרטים והטכנולוגיה South by Southwest (SXSW) באוסטין, טקסס בחודש שעבר, כאשר סנופ דוג ניגש אליו וביקש להצטלם איתו, כך לפי עורך דינו של ספירס. התמונה צולמה על ידי היחצ”ן של סנופ.

סנופ דוג פירסם את התמונה בחשבון האינסטגרם שלו, ביחד עם הכיתוב ““Me n my deputy dogg”. מחלקת המשטרה של סמל ספירס לא ראתה בעין יפה את התמונה, שלטעמה “מציגה את המחלקה באור שלילי”, והוא ננזף ו”נשלח לבירור משמעתי”. הסיבה הרשמית לנזיפה, לפי המחלקה, היא “הצטלמות עם פושע מוכר”.

התמונה עם סמל ספירס שסנופ דוג פירסם בחשבון האינסטרגם שלו, כשמתחת הכיתוב "Me n my deputy dogg".
התמונה עם סמל ספירס שסנופ דוג פירסם בחשבון האינסטרגם שלו, כשמתחת הכיתוב “Me n my deputy dogg”.

במכתב הזימון לבירור שקיבל הסמל ספירס, ואותו עורך דינו פירסם ברשת, נכתב:
“במהלך עבודתו במשרה משנית [אבטחה בפסטיבל], הסמל ספירס הצטלם עם דמות ציבורית בעלת רקע פלילי ידוע לשמצה, אשר כולל מספר הרשעות סמים. אותה דמות ציבורית פירסמה את התמונה במדיה החברתית, ובכך הוכתם הדימוי של המחלקה”.

תמונת מעצר של סנופ דוג במשטרת לוס אנג'לס, תחילת שנות ה-90.
תמונת מעצר של סנופ דוג במשטרת לוס אנג’לס, תחילת שנות ה-90.

קלווין ברודוס, אשר מוכר יותר בכינוי סנופ דוג, הורשע מספר פעמים באחזקת סמים. ב-1993 הוא עמד בפני אישומים על רצח כאשר שומר הראש שלו ירה בחבר בכנופיה יריבה והרג אותו. סנופ דוג והמאבטח שלו בסופו של דבר זוכו מאשמה במקרה הזה.

עורך הדין של סמל ספירס טוען כי השוטר זיהה את סנופ דוג כאשר ביקש להצטלם איתו, אך לא היה מודע לעובדה כי יש לו רקע של אישומי סמים. הבירור המשמעתי של ספירס עסק בעיקר בלהסביר לו את החשיבות של לא להצטלם עם אנשים שמבקשים תמונה איתו, אך התקרית מותירה תלונה קבועה בתיק האישי שלו כשוטר, שעשויה לפגוע בעתידו המקצועי כשוטר.

למיטב ידיעתנו, השוטר שמופיע בסרטון הבא עדיין לא זומן ל”בירור משמעתי” במשטרת ישראל:

ראו עוד:
צפו: סנופ דוג באולסטאר המפורסמים של האן.בי.איי
נאסרה כניסתו של סנופ דוג לנורבגיה
סת’ רוגן וסנופ דוג מעשנים מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר