שוטרים פשטו על חנות קנאביס – ואכלו עוגות מריחואנה

הפשטת וגם אכלת? שוטרים בקליפורניה פשטו על חנות קנאביס רפואי, ניסו להרוס את מצלמות האבטחה, אכלו עוגות מריחואנה, שיחקו בחיצים והעליבו את הלקוחות. בזכות אחת המצלמות אותן השוטרים לא זיהו, ניתן לצפות בהם כעת בשעת מעשה.

בסרטון ממצלמות האבטחה של החנות Sky High Holistic, שצולם ב-26 במאי, נראים שוטרים כשהם מנסים לשבור את חלק מהמצלמות, מעבירים ביניהם את מה שנראה כמו עוגות מריחואנה ומשחקים בחיצים.

בוידאו ניתן לצפות בכ-8 שוטרים כשהם פורצים באקדחים שלופים אל תוך החנות וצועקים “כולם על הרצפה” אל מול המוכרים והקונים הנדהמים. מיד לאחר מכן מתחילים חלק מהם לשבור את כל מצלמות האבטחה במקום, למעט אחת סודית שהוטמנה בציפיה לבואם.

במהלך הפשיטה נשמעת אחת השוטרות לועגת לאחת הלקוחות בחנות, נכה על כסא גלגלים. “רציתי לבעוט לה ברגל התותבת המ**יינת הזאת,” היא נשמעת אומרת.

לפני 4 שנים אישר מושל מדינת קליפורניה דאז, ארנולד שוורצנגר, את החוק החדש שקבע כי על אף שקנאביס אינו חוקי, צרכניו לא יואשמו בפלילים (דה קרימינליזציה).

ארנולד שוורצנגר, מושל קליפורניה לשעבר
ארנולד שוורצנגר, מושל קליפורניה לשעבר

דו”ח מיוחד שפורסם בשנה שעברה מצא כי בעקבות הפסקת ההפללה נרשמה בקליפורניה ירידה חדה בנתוני עבירות הרכוש, האלימות והרצח, במספר בני נוער הנושרים מלימודים, במספר התאונות ובאחוזי ההתאבדויות.

על אף שהמדינה לא אישרה לגליזציה מלאה ואוסרת לחלוטין על סחר בקנאביס, מאז הפכה קליפורניה בשנת 1996 למדינה הראשונה בה מחולק קנאביס רפואי, נפתחו מאות חנויות המוכרות מוצרי קנאביס שונים לאלו המחזיקים ברשיון (אותו ניתן לקבל באופן די פשוט בעבור עשרות דולרים). תופעה זו הובילה למשחקי חתול ועכבר שנמשכים כבר שנים ובמהלכם נסגרות ונפתחות חנויות באופן די קבוע.

ראו עוד:
שוטר אכל עוגת מריחואנה וחשב שהוא עומד למות
מי שם ‘אקסטזי’ בפיצה של שוטרים?
חולה סרטן: “שוטרים גנבו לי קנאביס רפואי”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר