טוען...

שדה מריחואנה ענק נחשף ליד בסיס צאלים

שדה ובו למעלה מ-400 שתילי קנאביס בוגרים נתפס הבוקר בשטח אש באזור בסיס צאלים שבדרום. “שווים בשוק נאמד ב-2.2 מיליון ש”ח,” מדווחת המשטרה. צפו בוידאו ובתמונות מהמקום.

משטרת ישראל ממשיכה את מאבקה במגדלי הקנאביס הבלתי חוקי. לפני חודשיים תפסו בלשים את אחד מגידולי הענק שנחשפו בישראל – 10,000 שתילים ב-10 חממות בחברון – כעת מדווחת המשטרה על תפיסה של 400 שתילים בשדה בלתי חוקי באזור בסיס צאלים שבדרום.

על פי דיווח המשטרה, בפעילות יזומה של לוחמי יחידת מגן בשיתוף לוחמי ימס והיחידה האווירית בנחל צאלים הבחינו בשוטרים בצמחיה “שלא נראתה כמתאימה לאזור”.

בבדיקה עלה כי מדובר בשדה מריחואנה גדול שנשתל והוסווה בקפל אדמה בשטח אש באזור נחל צאלים. בשדה נמתחו צינורות השקיה וציוד חקלאי נוסף ששימש על פי החשד את המגדלים.

היום בצהרים הגיעו הלוחמים ועקרו את 400 השתילים שצמחו והגיעו למשקל כולל של 443 ק”ג, כך על פי הדיווח.

דובר משטרת נגב ציין כי שווים של 400 השתילים הינו 2,200,000 ש״ח.

רפ”ק רן שמיר, קצין מודיעין של יחידת מגן, ציין כי “עקב הפעילות של משטרת המחוז הדרומי בגבולות המבריחים נתקלים בקושי בייבוא הסמים והכנסתם לארץ ולכן הם מנסים למצוא חלופות למקומות גידול בארץ כמו במקרה זה בנחל.” עוד הוא ציין כי “פעילות האכיפה דורשת אורך נשימה, יצירתיות ושילוב זרועות בן היחידות השונות של המשטרה.”

שדה מריחואנה צאלים

שדה מריחואנה צאלים

שדה מריחואנה צאלים

שדה מריחואנה צאלים

שדה מריחואנה צאלים

שדה מריחואנה צאלים

שדה מריחואנה צאלים

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר