קניון הקנאביס הראשון בעולם ייפתח בקולורדו

קניון הקנאביס הראשון בעולם ייפתח בקרוב בקולורדו – מבנה אחד בו יפעלו בין השאר 5 חנויות קנאביס גדולות, שיציעו שירות למבקרים עד שעות הלילה. יזמי הפרויקט בחרו בעיר הנידחת ‘טרינידד’ בשל חוקי הקנאביס הייחודיים שלה, שאינם מונעים מחנויות שכאלה להיפתח בסמוך זו לזו.

שון שרידאן (Sean Sheridan) וכריס אלקינס (Chris Elkins), שני יזמי מריחואנה אמריקאים, עומדים לחנוך בחודש אפריל הקרוב את קניון הקנאביס הראשון בעולם, שיקום בעיר טרינידד (Trinidad) שבקולורדו, ארה”ב, כך על פי הדיווח.

צפו:

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

הקניון החדש הוא למעשה מתחם גדול בן 2 קומות, בו קיימים 5 חללים גדולים שאמורים לאכלס בתוכם חנויות קנאביס. המטרה מאחורי הפרויקט היא ליצור חווית קנייה שתמשוך את הקונים משאר החנויות הפזורות בעיר, ולהציג את ההיתכנות והכדאיות של פרויקטים נוספים כאלה בעתיד.

יזמי הפרויקט בחרו להקים את הקניון החדש דווקא בעיר הקטנה והנידחת יחסית, עקב החוקים המתירניים שקיימים בה. בניגוד לערים אחרות במדינה בהן חנויות קנאביס לא יכולות להיפתח בסמוך אחת לשנייה, ואפילו לא במרחק של מאות מטרים זו מזו, בעיר טרינידד הגבלה זו לא קיימת כלל.

בנוסף, צימאונם של התושבים והרשויות בעיר לתיירות ולתזרים מזומנים, הופכים את העיר למקום המושלם לערוך בו את הניסוי הכלכלי, שאם יצליח צפוי להפוך במהרה ללהיט בערים אחרות במדינה.

לדבריו של אלקינס, פתיחת הקניון תיצור אפקט אדווה חיובי בקרב שאר העסקים בעיר, תביא תיירות וכסף לרחובות ובעיקר תיצור עוד מקומות עבודה בעיר המרוחקת. מאחר ומשרד התיירות המקומי עומד מאחוריו, הקניון צפוי להיפתח בחודש אפריל הקרוב ללא עיכובים.

ראו עוד:
50% מהתיירות בקולורדו – בזכות קנאביס
אוכלוסיית קולורדו גדלה ב-100,000 איש תוך שנה
חדש: אוטובוס קופישופ למסיבות קנאביס על גלגלים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר