טוען...

קנדה: המפלגה הליברלית מצביעה בעד לגליזציה

המפלגה הליברלית בקנדה הצביעה אתמול בבוקר (15/01/2012) בעד לגליזציה של קנאביס.

77% מחברי המפלגה הליברלית בקנדה הודיעו חד-משמעית לקברינטי המפלגה – אנחנו בעד לגליזציה ומצפים שממשל עתידי בו תשב המפלגה, יוביל מהלך של לגליזציה.
מנהיג המפלגה הליברלית – בוב ריי, קיבל את התוצאה וציין כי המדיניות הנוכחית של המלחמה בסמים כשלה באופן מוחלט ועל חברי המפלגה ללמוד כעת לעומק את עניין מהלך הלגליזציה ולפעול ליישום ההחלטות.

“למען האמת, הסטאטוס-קוו שקיים היום בממשל בנוגע למלחמה בסמים לא מקובל והמפלגה בוחרת לשנותו” אמר ריי לעיתונאים.


במהלך הדיון במפלגה אמר אחד הפעילים, שוטר במקצועו, כי המלחמה בסמים אינה עובדת. “המדינה לא צריכה עוד בתי-סוהר, היא צריכה פחות עבריינים…” אמר לחברי מפלגתו.

החלטה זו של המפלגה הליברלית הינה תוצאה של פעילות מחאה של הקבוצה הצעירה במפלגה אשר דורשת להביא לשינוי בחוקי הסמים וללגליזציה תוך-כדי פיקוח מדיני על סחר בדומה לשיטה הנהוגה ביחס לאלכוהול.

קנדה - קנאביס

סמואל לאבואה, מנהיג הצעירים במפלגה הליברלית, אמר כי על אף שאינו בטוח ששלטון עתידי של המפלגה הליברלית יביא ללגליזציה, הוא מקווה ומצפה שלא יתעלמו מרגשות ורצונות הציבור שהצביע ב-77% בעד לגליזציה.
“אני חושב שהמפלגה לא תוכל להתעלם מהצבעה מוחצת של 77% ושמנהיג המפלגה בוב ריי ושאר החברים יישמו את ההחלטות שנתקבלו כאן היום” הוסיף לאבואה.

גם בישראל יש תנועה הפועלת להבאת הלגליזציה.
אם גם אתם בעד לגליזציה ומבינים את המשמעויות הכבירות הטמונות במהלך שכזה הצטרפו עוד היום לארגון “דור האמת” ועיזרו להביא את בשורת הלגליזציה לישראל!

מקור

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר