קנאביס קלאסי: התזמורת הסימפונית של קולורדו חוגגת לגליזציה

התזמורת הסימפונית של קולורדו מתכוננת לסדרת קונצרטים "ידידותיים למשתמש", שהופקו בשיתוף עם תעשיית הקנאביס החוקית במדינה, במטרה לקדם את המוזיקה הקלאסית בקרב הצעירים ולהכניס כספים לקופת התזמורת המתדלדלת.

עסקי הקנאביס החוקיים בקולורדו חברו עם התזמורת הסימפונית במדינה להפקת אירוע "קנאביס קלאסי: סדרת תווים תחת השפעה" (Classically Cannabis: The High Note Series) – סדרת קונצרטים ייחודיים וראשונים מסוגם שייערכו בחסות עסקי הקנאביס ולמען קידום המוזיקה הקלאסית במדינה.

באתר התזמורת נכתב כי הקונצרטים ייערכו במהלך הקיץ הקרוב באמפיתיאטרון Red Rocks המפורסם בקולורדו ובנוסף לאלכוהול שיוגש באירועים, בני 21 ומעלה יורשו להביא עימם מריחואנה לשדרוג החוויה (בשיטת BYOC – 'הבא את הקנאביס של עצמך'). מטרת האירועים – קידום המוזיקה הקלאסית בקרב צעירים בקולורדו וגיוס כספים עבור התזמורת.

אמפיתיאטרון Red Rocks בקולורדו
אמפיתיאטרון Red Rocks בקולורדו – בו ייערכו אירועי "קנאביס קלאסי"

"חלק מהמטרה של האירוע היא להביא קהל צעיר ומגוון יותר ואנו מנחשים שאוהדי הקנאביס הם גם צעירים יותר וגם מגוונים יותר מאלו של התזמורת הסימפונית," אמר על פי הדיווח ג'רי קרן, מנכ"ל התזמורת. "עסקי הקנאביס פותחים לנו דלת לקהל צעיר ומגוון יותר ובתמורה הם מקבלים את הלגיטימיות שמביאה עימה התזמורת הסימפונית של קולורדו."

מגדלי קנאביס רבים נוהגים להשמיע לשתילי המריחואנה שלהם יצירות מוזיקה קלאסית – בעיקר של מוצארט – מתוך אמונה כי הדבר עוזר להם להתפתח באיכות טובה יותר.

ראו עוד: על קנאביס ויצירתיות – מחקר ועדות אישית מפי מוזיקאי
ראו עוד: טוני ברקסטון: "השיר היה כולו על מריחואנה"

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט