קליפורניה: קנאביס רפואי חינם לנזקקים

עיריית ברקלי, קליפורניה, קבעה כי חולים חסרי בית הסובלים מקשיים פיננסיים יוכלו לקבל קנאביס רפואי בחינם. כל חנות קנאביס רפואי תחוייב להפריש 2% מהמלאי לטובת הפרוייקט.

חוק הקנאביס הרפואי בקליפורניה הוא כנראה המתירני בעולם כולו, כאשר בפועל יכול כמעט כל אחד לגשת לרופא ולקבל מרשם לשימוש בקנאביס רפואי.

עיריית ברקלי החליטה הבוקר (ה’) על פתיחת חנות קנאביס רפואי רביעית במספר בעיר וקבעה כי כל החנויות תחוייבנה להפריש 2% ממלאי הקנאביס שלהן בעבור נזקקים – וללא תשלום.

עוד קבעה העירייה כי על החנויות ייאסר להפריש שאריות קנאביס לא איכותיות והן תחוייבנה על פי חוק לספק לנזקקים קנאביס באיכות שלא נופלת מזו שניתנת למשלמים.

“עיריית ברקלי רוצה לוודא שלחסרי הבית, הנזקקים ובעלי קשיים פיננסיים תהיה גישה למריחואנה רפואית,” הסביר דריל מור, חבר מועצת ברקלי. “אנו חושבים שזהו הדבר הנכון והראוי לעשות עבור אלו חסרי המזל בחברה.”

החלטה דומה לקחה לפני חודשיים חברת קנאביס בקולורדו שהודיעה כי היא מחלקת שמן קנאביס איכותי בחינם לחולי סרטן ואפילפסיה המעוניינים לטפל בעצמם בעזרת הצמח. “חינם ללא תנאים,” הדגישו בחברה. “אנו פותחים את הלב ואת הראש ומקווים שרבים יוכלו להיעזר בשמן.”

ראו גם: מריחואנה לכל דורש: עסקים בקולורדו מציעים קנאביס בחינם
ראו גם: הומבולדט, קליפורניה – ברוכים הבאים לארץ המריחואנה!

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר