ליפלי: קטלוג זני הקנאביס הגדול בעולם

בעידן המידע של היום, קל מאד לצרכני המריחואנה לחקור את עומקי הרשת ולגלות מהי התרופה בטובה ביותר עבורם, על בסיס מחקרים, ניסיון אישי של אנשים, תיאור ההשפעות, המלצות רפואיות וכו’. עבור אלו המעוניינים בחיים קלים ורוצים שיעשו בשבילם את המחקר, קם Leafly – קטלוג הקנאביס הגדול בעולם

זן דומיננטי, השפעה כללית והמלצה כטיפול למחלה ספציפית. כמו כל פיצרייה בה ניתן לבחור בנפרד כל פריט בהזמנה, כך פועל האתר Leafly (ליפלי). בין אם אתם מחפשים מהו הטיפול הטוב ביותר לכאבים, או איזה זן יעזור לכם לישון טוב בלילה, זהו המקום לבדוק בו. כנראה שלפחות אחד מתוך מעל 800 זנים המצויים באתר, יצליח לבצע את העבודה שאתם מחפשים.

בעזרת ממשק צבעוני ומעורר, תוכלו לחקור בקלות ולגלות כל מה שתרצו על קנאביס בכלל ועל קנאביס רפואי בפרט. העיצוב הכללי באתר מציג את הזנים השונים בצורת אלמנטים בטבלה המחזורית (טבלת היסודות הכימיים), ומספק לכם מידע כגון קירבה גנטית לזנים אחרים, השפעה הכללית על הגוף, השפעות חיוביות ושליליות ועוד.

הריבועים בטבלת הזנים שבאתר, מסמלים את כל סוגי הזנים לפי צבעים:

בצבע ירוק: Hybrid – זן משולב – סאטיבה ואינדיקה ביחד.
בצבע סגול: Indica – זן מסוג קנאביס אינדיקה.
בצבע חום: Sativa – זן מסוג קנאביס סאטיבה.

קטלוג זני קנאביס

מלבד המידע הקטלוגי היבש המצוי באתר, תוכלו למצוא גם המלצות חבריות מסטלנים אחרים מכל העולם, וכן דירוג של כל זן המבוסס על חוויות ונסיון הגולשים עצמם. אם תשקיעו מעט זמן, ותחליטו ללכת אחרי דעות ההמונים, תוכלו למצוא את מה שיפגע בדיוק בנקודה שרציתם. את הזנים המועדפים עליכם תוכלו גם לשתף בפייסבוק ובטוויטר ולהפיץ המלצה לאחרים אשר זקוקים לתרופה.

אחרי שבחרתם זן, תוכלו גם לחפש באתר את מקום החלוקה הקרוב לביתכם, כמובן שבינתיים רק אם אתם מחזיקים ברשיון למריחואנה רפואית. כל חסרי הרישיון יאלצו להסתפק בחדשות ובמתכונים הנחמדים המתפרסמים באתר באופן יום-יומי, ולהחזיק אצבעות שמתישהו יכתבו על עלייתה של ישראל על מפת הלגליזציה העולמית.

לאחרונה נוספו לרשימת הזנים באתר גם זני הקנאביס הרפואי של ‘תיקון עולם’, ספק הקנאביס הגדול בישראל, ביניהם הזנים המוכרים ‘ארז’ ו’אבידקל‘ וזנים נוספים כגון ‘ערן אלמוג’, ‘דורית’, ‘ברק’ ועוד.

ומה עם פרוייקט כחול-לבן? ראו קנאפדיה – רשימת זני הקנאביס בישראל.

ראו עוד: זני הקנאביס החזקים ביותר בעולם
ראו עוד: 10 זני הקנאביס הפופולאריים ביותר בישראל

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר