צפו: דיירי “האח הגדול” מדברים לגליזציה

אנה בול ויאיר קידר (פיש), דיירי בית “האח הגדול”, מדברים על לגליזציה של קנאביס בשידור חי. צפו:

נראה שהעונה השישית של “האח הגדול” מייצגת נאמנה את הלך הרוח בציבור הישראלי ומשקפת את דעת הקהל בנושאים שנויים במחלוקת. במקביל לדיונים על טבעונות ויחסי עדות, עולה השנה גם נושא הלגליזציה של קנאביס בתכנית הטלוויזיה הנצפית ביותר בישראל.

אחרי שאתמול פרסמנו את הקטע בו נראית הדיירת טל גלבוע כשהיא מבקשת לצרף מריחואנה רפואית לרשימת התקציב היומי של הבית (צפו כאן), כעת מגיע קטע נוסף ששודר אתמול לפנות בוקר ובו משוחחים הדיירים אנה בול ויאיר קידר (צוף – השחקן) על לגליזציה של קנאביס.

“עכשיו ברוטשילד הם עושים לגליזציה של סמים, הם יושבים כל היום ומעשנים,” אמרה אנה והתייחסה כמובן ל’התנחלות הקנאביס‘ שקמה בתל אביב.

מערכת התכנית דאגה לחתוך מיד את השידור.

צפו:

בעונה הקודמת של “האח הגדול” נערכה שיחה בין הדיירות ענת צאיג, לבנה זוהרים וטהוניה רוביל, בה שיתפו אחת את השנייה בכמיהתן לאיזו שאכטה טובה (צפו כאן). מערכת התכנית ניסתה לסנן אז את השיחה, אך הקטע דלף ופורסם ברשת.

שנה קודם לכן עוררו דיירי בית האח הגדול סערה כאשר דיברו ביניהם על מריחואנה וחשיש בשמות הקוד “אבוקדו” ו”חום” – אירוע שבעקבותיו שלח יאיר גלר, מנכ”ל הרשות למלחמה בסמים, מכתב להפקת קשת הדורש את הדחת המועמדים. “אין ולא צריכה להיות סלחנות אל מול עיסוק בשיחות על סמים בתוכנית הנצפית על ידי ילדים ובני נוער,” כתב אז.

ראו עוד: הרשות למלחמה בסמים: “ויקיפדיה טועה – קפה זה לא סם”
ראו עוד: הרשות למלחמה בסמים: “18% מהצעירים מאושפזים בגלל קנאביס”
ראו עוד: הרשות הלאומית למלחמה בסמים: “צרכני הקנאביס פוגעים במשק”

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר