פרופ’ יהודה שנהב: “ברור שעישנתי גראס, מה אני יאיר לפיד?”

גל היציאה מהארון הירוק נמשך: פרופסור יהודה שנהב הודה אתמול בשידור חי כי נהג לעשן מריחואנה. “ברור שעישנתי, מה אני, יאיר לפיד?” אמר בראיון לאיילה חסון בערוץ 1 אמש.

יהודה שנהב, פרופסור לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת תל אביב, התארח אמש באולפן “יומן” בערוץ 1 ובתשובה לשאלתה של איילה חסון הודה כי עישן מריחואנה בעבר.

פרופסור יהודה שנהב
“ברור שעישנתי, מה אני יאיר לפיד?” – יהודה שנהב

“ברור שעישנתי גראס, מה אני יאיר לפיד?” אמר.

פרופ’ שנהב אף הוציא מהארון את אלו שישבו לידו בשולחן כשאמר: “כולנו עישנו. כל מי שיושב כאן מסביב לשולחן עישן…”.

לדבריו של שנהב אם כך, גם איילה חסון, חנן קריסטל פרשן ‘קול ישראל’, ארי שביט עיתונאי ‘הארץ’ ובועז שפירא כתב ‘ערוץ 1’ – כולם עישנו מריחואנה במהלך חייהם.

נראה שפעילי הלגליזציה הצליחו לעורר את התקשורת הישראלית וגרמו לה לעסוק בנושא בכל הזדמנות לאחרונה.

צפו:

הודאה זו של פרופסור שנהב באה כזכור ימים ספורים לאחר הודאתה של יו”ר האפוזיציה שלי יחימוביץ’ שאמרה שגם היא נהגה לעשן מריחואנה בעבר.

יום לאחר הודאתה של יחימוביץ’ נתגלה כי כאשר נשאלה את אותה השאלה כחצי שנה קודם לכן, שיקרה ואמרה שלא עישנה מעולם.

אתמול שלחה יו”ר מפלגת העבודה אימייל לבוחריה ובו התנצלה על ששיקרה בנושא זה. “כמו שהסברתי השבוע, הכי טוב זה להגיד את האמת,” כתבה. “אני מניחה שאז השבתי כך מתוך חשש איך תתקבל תשובה אחרת, וזו היתה כמובן טעות. טעות שלשמחתי היתה לי הזדמנות לתקן השבוע. מזמינה גם פוליטיקאים אחרים לעשות את התיקון הזה…”

במקביל, אתמול, בתכנית הרדיו של דני סידס ואודי סגל ברדיו 102, הודה גם ח”כ איתן כבל ממפלגת העבודה כי הוא עישן מריחואנה בעבר. כבל אמר את הדברים לאחר שנשאל על פרשת שלי יחימוביץ’ והג’וינט.

ראו גם: “עישנתי מריחואנה עם בכיר במשרד המשפטים”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר