פרוייקט קארמה טובה: ג’וינטים חינם ב’סיקרט’

צרכני קנאביס נעזרים באפליקציה הפופולרית ‘סיקרט’ כדי לחלק ג’וינטים ופרחי קנאביס בחינם במסגרת “פרוייקט קארמה טובה”.

רק הבוקר דיווחנו על קמפיין המחאה החדש “דווקא עכשיו – לגליזציה בישראל”, במסגרתו פוזרו שתילי קנאביס ברחבי תל אביב, וכעת מדווח כי במקביל לו פורח פרוייקט חדש נוסף ומעניין לא פחות.

מדיווחים שהגיעו לכתב המגזין נמסר כי בימים אלו פצחו פעילים למען לגליזציה בפרוייקט חדש, אותו הם מכנים “פרוייקט קארמה טובה” ובמסגרתו הם קוראים לצרכני הקנאביס בישראל להפריש מעשר מההתארגנות האחרונה, להשאיר ג’וינט או פרח במקום חבוי ברחבי הארץ, ולהודיע על כך לחברים דרך אפליקציית ‘סיקרט’ בעזרת האשטג #פרוייקט_קארמה_טובה.

האפליקציה הפופולרית מאפשרת פרסום סמוי לחלוטין כך שניתן להעביר מסרים לחברי וואטסאפ ופייסבוק ללא הזדהות כלל.

“הרעיון הוא ליצור לאנשים תחושה של זמינות,” מסר אחד הפעילים הנדיבים לכתב המגזין. “אנחנו כבר לא בתקופות היובש ובכל רגע נתון יש למישהו איפשהו כיוון. הקטע הוא לא להיות ‘פיית גראס’ אלא לעודד כל מעשן להתרגל לכך שאחרי כל התארגנות, מפרישים אחוזון קטנטן, מחביאים במקום ציבורי ומפרסמים בסיקרט לצד ההשטאג כדי לעזור למישהו שקצת פחות התמזל מזלו בלמצוא כיוון השבוע.”

הפעיל, שמעדיף להישאר אנונימי, מסר עוד כי ככל הידוע לו חולקו כבר מספר ג’וינטים במתחם התחנה המרכזית בירושלים, ב’דוידקה’ בירושלים וגם כמה באזור כיכר רבין בתל אביב. “את כולם מצאו בזמן קצר מאוד,” הוסיף.

הנה חלק מהפרסומים מהימים האחרונים:

סיקרט קנאביס

סיקרט קנאביס

סיקרט קנאביס

סיקרט קנאביס

סיקרט קנאביס

סיקרט קנאביס

סיקרט קנאביס

סיקרט קנאביס

סיקרט קנאביס

לעוד מחאות קנאביס ולגליזציה לחצו כאן.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר