פרוייקט “יוצאים מהארון הירוק”

פרוייקט “יוצאים מהארון הירוק” מבטיח לעשות ללגליזציה את מה שעשתה היציאה מהארון לקהילה הלהט”בית.

דף הפייסבוק “יוצאים מהארון הירוק” מביא את סיפוריהם של צרכני קנאביס ישראלים המעוניינים לקדם את הלגליזציה על ידי שיתוף והסברה ומזמין את הגולשים לשלוח את סיפורם האישי לצורך פרסום, בגלוי או בעילום שם.

יוצאים מהארון הירוק
יוצאים מהארון הירוק

“הדף הוקם במטרה לתת לכם, צרכני הקנאביס, את הבמה לספר את סיפורכם ולהצטרף למהפכה,” נכתב בתיאור הדף. “אנו מאמינים שיציאה מהארון, כפי שכבר הוכח במאבקים אחרים, היא הדרך הטובה ביותר להשפיע על דעת הקהל ולקדם את הלגליזציה והפסקת ההפללה של צרכני המריחואנה והחשיש בישראל.”

עד כה הצטרפו לדף כמה עשרות תומכים וניתן למצוא בו סיפורים ועדויות של צרכני קנאביס שהחליטו “לצאת מהארון הירוק.”

מקימי העמוד קיבלו השראה משני מאבקים שהוכיחו את יעילותם בעבר. “יוצאים מהארון הירוק” הוא כמובן פראפרזה על ה”יציאה מהארון” של קהילת הלהט”בים (הומוסקסואלים, לסביות וכו’) שהובילה לתמורות משמעותיות ביותר במאבק למען שוויון זכויות לחברי הקהילה.

“הקמתי את הדף כדי לגרום לשינוי בעמדה הציבורית בנוגע לצרכני הקנאביס שנתפסים היום כ’הזויים’ או ‘סטלנים’ בעיני הציבור אשר אינו מכיר את הנושא לעומק וניזון משנים של שטיפת מוח בעיתונות ובטלוויזיה,” סיפר לנו אחד ממקימי הדף. “אני חושב שאחת הדרכים הטובות ביותר להביא לשינוי זה היא דרך ‘יציאה מהארון’ אשר הוכחה כמוצלחת במאבקה של הקהילה ההומו-לסבית.”

לכניסה לדף ושיתוף סיפורכם לחצו כאן.

יוצאים מהארון הירוק - 1 מתוך 12
מתוך הדף “יוצאים מהארון הירוק”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר