פייגלין: “מה מסוכן יותר, קנאביס או פורנוגרפיה?”

הח”כ לשעבר וראש המפלגה החדשה ‘זהות’, מתייחס ל”עלילות הפורנו” של ערוץ הילדים, ומשווה בין האיסור על קנאביס להתרת הפורנוגרפיה. “איזה סם מסוכן יותר, מזיק יותר לנפש ולנשמה, ממכר יותר והורס את היחס לנשים – קנאביס או פורנוגרפיה,” הוא כותב

.

ח”כ לשעבר משה פייגלין, שהקים לאחרונה את מפלגת ‘זהות’, הוא כידוע אחד התומכים הבולטים בהסדרת שוק הקנאביס בחוק. עם זאת, מאז שלא נבחר ברשימת הליכוד לכנסת ועזב את המליאה, קולו נשמע פחות בנוגע לעניין זה.

משה פייגלין
ח”כ לשעבר משה פייגלין

כעת חוזר פייגלין לנושא הקנאביס ובסטטוס שפירסם בפייסבוק הוא משווה בין האיסור על קנאביס ונפיצותה של הפורנוגרפיה.

את הסטטוס כתב פייגלין בעקבות “עלילות הפורנו” בערוץ הילדים והטענות שעלו בועדת החינוך של הכנסת נגד התנהלות הערוץ ובעיקר בנוגע לסדרה “המתבגרים”.

“מה מסוכן יותר?”

“איזה סם מסוכן יותר, מזיק יותר לנפש ולנשמה, ממכר יותר והורס את היחס לנשים – קנאביס או פורנוגרפיה,” הוא כותב. “את הקנאביס אנחנו מונעים מחולים הזקוקים לו בגלל החשש שיזלוג חלילה, ואת הפורנוגרפיה אנו משחררים לרבים. 20,000 איש עוצרת המשטרה בגלל שימוש בקנאביס, בתהליך שעולה למשלם המיסים מאות מיליוני שקלים בשנה ומעסיק את המשטרה, את בתי המשפט ואת בתי המעצר בשטויות במקום בדבר האמיתי.”

גם זה בטח יעניין אותך

“האם אני מציע לאסור על פורנוגרפיה? לא – אי אפשר לפגוע בַּחירות, גם לא בַּחירות לצרוך את הסם המסוכן הזה. אבל אסור שהסם המסוכן כל כך הזה יתגלגל סתם כך ברחובות.

“כמו שאני חושב שצריך לאפשר את הקנאביס לרכישה רק בבתי מרקחת מאושרים, מגיל מסויים ובכמות מסוימת – כך גם פורנוגרפיה,” סיכם. “ספקי האינטרנט צריכים יהיו לסנן תכנים פורנוגרפיים, ומי שמעוניין לצרוך אותם יצטרך ליזום את פתיחת הסינון, לפנות אל הספק, להזדהות, לקבל סיסמה מיוחדת וכדומה.”

כל הכבוד לחבר הכנסת מיקי זהר שיזם את הדיון בועדת החינוך בנושא ערוץ הילדים ופורנוגרפיה.איזה סם מסוכן יותר, קנאביס או פור…

Posted by ‎משה פייגלין‎ on Tuesday, November 24, 2015

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר