פוליטיקאי בברמודה: “ריפאתי את האסתמה של בתי בעזרת תה קנאביס”

מנהיג מפלגת האופוזיציה בברמודה הודה כי נתן תה קנאביס לבתו בת ה-3, כדי לטפל באסתמה ממנה סבלה, וכן לאביו בן ה-70, כדי לטפל באינסומניה ממנה סבל. ארגוני ילדים תוקפים אותו כעת וטוענים כי מדובר במעשה בלתי חוקי.

מארק בין, מנהיג מפלגת האופוזיציה בברמודה, מדינת אי באזור אמריקה הלטינית, נמצא בימים אלו תחת התקפות מצד ארגוני זכויות ילדים, לאחר שהודה כי סיפק לבתו הקטנה בת ה-3 תה עם קנאביס, כדי לטפל במחלת האסתמה ממנה סבלה.

מארק בין
מארק בין

בין הודה כי הוא עצמו וגם בני משפחתו משתמשים בקנאביס כדי לטפל בבעיות בריאותיות, וקרא ללגליזציה של מריחואנה במדינה. “אם נטיל מיסוי על הקנאביס נוכל להרוויח יותר מ-20 מיליון דולר,” אמר על פי הדיווח, וסיפר עוד כיצד טיפל בבתו הקטנה בת ה-3, שהיום כבר בת 20, בעזרת הקנאביס. “כשהיתה בת 3 סבלה בתי מאסתמה,” אמר. “ברגע שהיתה לי הזדמנות, הכנתי לה כוס גדולה של תה גאנג’ה (מריחואנה).”

“אחדים מכם עשויים לחשוב לעצמם ‘איזה הורה חסר אחריות זה’, אבל אתם מוזמנים לגשת לאמה של הילדה ולמשפחתה ולשאול אותם בעצמכם. מאז היום בו נתתי לה תה קנאביס היא מעולם, מעולם, לא חוותה עוד התקף אסתמה. מאז אותו היום, מאז כוס תה הקנאביס שהכנתי לה,” אמר.

בין סיפר עוד כי הקנאביס עזר גם לאביו שסבל מנדודי שינה (אינסומניה). “מדובר באדם בשנות ה-70 המאוחרות של חייו אשר לא ישן היטב כבר 20 שנה,” אמר. “לבסוף, תודות לכוס תה, הוא הצליח לישון ולנוח בפעם הראשונה מזה 20 שנה. אז אני לא צריך עדויות אמפיריות ומחקרים כדי לראות את הערך הרב של הקנאביס בטיפול.”

“כששמעתי את הדיווח נעתקה נשימתי,” אמרה שילה קופר, ראש ארגון להגנה על ילדים במדינה. “בהנחה שהרכיבים הפעילים של הקנאביס היו בתוך התה, אזי לא רק שמדובר במעשה בלתי חוקי, אלא שגם לא ברור האם יש בכך כל יתרון בריאותי כלשהו.”

גם זה בטח יעניין אותך

ראו: איך להכין תה קנאביס
ראו: קנאביס מועיל לחולי אסטמה – עובדה
ראו: קנאביס לטיפול באסתמה ובעיות נשימה
ראו: קנאביס לטיפול בבעיות שינה ואינסומניה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר