עשרות שלטי ‘אזור לעישון קנאביס’ נתלו בתל אביב

הפעיל המסתורי שתולה שלטי הסברה מחאתיים בתל אביב, מצטרף לקריאה ללגליזציה בישראל. אחרי הקמפיין הקודם שלימד את גברברי ישראל איפה בדיוק נמצא הדגדגן הנשי, הלילה (ב’) נתלו ברחבי העיר שלטים ובהם הכיתוב ‘אזור יעודי לעישון קנאביס’. “אם נחכה לארדן לא יצא כלום,” הוא אומר.

אמן הרחוב העלום “שרדר“, הנוהג מדי זמן מה להציף את רחובות תל אביב בשלטים עם מסרים הסברתיים-מחאתיים, כבר הצליח לעורר דיון ציבורי רחב בקמפיינים קודמים שלו.

זכור במיוחד קמפיין השילוט האחרון בו תלה “שרדר” ברחבי העיר שרטוטים המדמים וגינה נשית עם חץ המורה על המיקום המדויק בו נמצא הדגדגן, זאת כמובן לרווחת נשות ישראל הסובלות כנראה מחוסר מקצועיות של הגברים המקומיים.

A post shared by Shredder (@shredder_original) on

אך הלילה (ב’) פתח “שרדר” בקמפיין שילוט רחוב חדש – הפעם בנושא האהוב עלינו במיוחד: קנאביס.

גם זה בטח יעניין אותך

שלטים ובהם הכיתוב “אזור יעודי לעישון קנאביס” נתלו ברחבי תל אביב במהלך הלילה והבוקר נחשפו לעוברים ושבים ברחובות העיר, חלקם כמובן העלו את המחאה המסקרנת לרשת:

שוחחנו עם “שרדר”, שמספר הבוקר כי במהלך הלילה נתלו כבר 40 שלטים ברחבי העיר, “אך יהיו עוד הרבה” לדבריו.

“זה כולה צמח,” הוא אומר. “אפשר וכדאי לעשן בכל מקום. אם נחכה לארדן כמו ילדים טובים – שום דבר טוב לא יצא מזה… קנאביס זה צמח שמתייחסים לקיום שלו כאילו זה השטן. ארדן עשה על האזרחים סיבוב ומיסמס את כל אי ההפללה, כשבכלל צריכה להיות בעיניי לגליזציה מלאה. לכן חשוב, בעיניי, להזכיר לכולם שאפשר וכדאי לעשן איפה שרוצים, כולה צמח. צריך להיות אקטיביים.”

“התגובות במהלך התליה היו מאוד חיוביות,” סיפר עוד. “כל השלטים ממוקמים במקומות שבאמת כיף ומומלץ לעשן בהם ולכן לא ממש הופתעתי כשהוזמנתי ל-3 שאכטות רנדומליות במהלך הלילה… כן ירבו.”

A post shared by Shredder (@shredder_original) on

“אם מישהו רוצה קובץ כדי להדפיס ולתלות הוא מוזמן לפנות אליי למייל: [email protected]” מסר שרדר.

ניתן לרכוש חולצות עם השלטים המקוריים של “שרדר” בחנות המקוונת שלו (כאן).

שלטי קנאביס בתל אביב
שלטי קנאביס בתל אביב (קרדיט צילום: “שרדר”)
שלטי קנאביס בתל אביב
שלטי קנאביס בתל אביב (קרדיט צילום: “שרדר”)

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר