עקיצה: דבורים תקפו שוטרים שניסו לעקור שדה קנאביס

רוסיה: שוטרים שהגיעו לעקור שדה קנאביס בלתי חוקי הותקפו על ידי אלפי דבורים ונאלצו לברוח מהמקום. מאוחר יותר חזרו עם ציוד מתאים והשלימו את המשימה. צפו:

כמו בישראל, כך גם ברוסיה: אחרי שבשנה שעברה דיווחנו על שוטר מחדרה שנעקץ קשות בפשיטה על שדה מריחואנה, כעת מדווח על מקרה דומה ברוסיה, כששוטרים שהגיעו לעקור שדה קנאביס בלתי חוקי הותקפו על ידי להקת דבורים קשוחה.

השוטרים הגיעו לשטח פתוח בעיר קוסטרומה, 350 ק”מ צפונית למוסקבה, לאחר שקיבלו מידע מודיעיני על שדה קנאביס בלתי חוקי שגדל במקום, שם מצאו כ-500 שתילי קנאביס בגובה של עד 2 מטר. בעל השטח טען כי הוא לא תיכנן לעשות שום דבר בלתי חוקי וכשנשאל מדוע לא הרס את השדה אמר כי פשוט לא הספיק מאחר והיה עסוק בטיפול בדבורים.

“כחלק מהמבצע הגיעו השוטרים למקום בו דווח כי ישנו שדה גדול של קנאביס,” אמר על פי הדיווח ולרי ווקוב, קצין משטרה מקומי. “כשהגענו זיהינו מספר כוורות דבורים בסמוך לשטח וכשניסינו לעקור את צמחי הקנאביס, הדבורים התקיפו אותנו באגרסיביות. נאלצנו לעזוב את המקום ולחזור עם ציוד הגנה מתאים.”

על פי הוידאו נראה כי מדובר בשדה המפ (קנבוס), מה שמחזק את טענתו של בעל השטח כי לא תיכנן למכור את התוצרת לאחרים. למרות זאת, בכוונת המשטרה לבחון האם הכוורות הועמדו במקום בכוונה במטרה להגן על שטח הגידול.

גם זה בטח יעניין אותך

החוק ברוסיה קובע דה קרימינליזציה של גידול והחזקה של קנאביס לשימוש עצמי אך אוסר לחלוטין כל סוג של מכירה. על אף שהצמח עצמו נחשב לבלתי חוקי, גידול של פחות מ-20 שתילים או החזקה של עד 6 גרם קנאביס או עד 2 גרם חשיש לשימוש עצמי יובילו לקנס כספי בלבד.

בחודש שעבר דווח על פועלים ברוסיה ששתלו בטעות שדה קנאביס במקום דשא

ראו גם: עובדי עיריית מוסקבה שתלו שדה מריחואנה במרכז העיר – בטעות
ראו גם: פוטין מאשים את מדינות העולם שמעיזות לחשוב על לגליזציה
ראו גם: רוסיה נגד וויקיפדיה – תחסום את הגישה לאתר בגלל מאמר על עישון קנאביס
ראו גם: רוסיה נגד אורוגוואי: “מצרים על ההחלטה לעשות לגליזציה”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר