“עישנתי 130,000 ג’וינטים – שהצילו לי את החיים”

סוכן מניות טוען ש-130 אלף הג’וינטים שעישן באישור משרד הבריאות, הצילו את חייו ממחלת עצמות נדירה.

אירווין רוזנפלד, בן 60, טוען שלא היה חי היום אלמלא 12 הג’וינטים היומיים שהוא מקבל מממשלת ארה”ב במשך יותר מ-30 שנים ברציפות.

אירווין רוזנפלד
אירווין רוזנפלד

רוזנפלד הוא מראשוני המטופלים בקנאביס רפואי בארה”ב והחל לקבל את הג’וינטים הממשלתיים עוד בשנות ה-70 של המאה הקודמת. עכשיו הוא מנסה להפיץ את סיפורו ולהביא ללגליזציה של קנאביס.

המחלה ממנה סובל רוזנפלד היא מחלת עצמות נדירה אשר גורמת לגושים לצמוח לאורך עצמות גופו. אותם גושים גורמים לכאבים עזים ביותר, מהם הוא סובל כבר מגיל 10, ולאחר שניסה מגוון טיפולים במהלך השנים, הוא גילה בשנת 1971 שכאשר הוא מעשן ג’וינט הכאב נרגע.

רוזנפלד פנה אל הממשלה בדרישה שתיאשר לו לצרוך קנאביס באופן חוקי והתקבל בהמשך לתכנית ייחודית בה השתתפו מספר מצומצם של אנשים אשר טופלו בקנאביס – אותה קבוצה היא החלוצה שגרמה לכך שהיום קנאביס רפואי נמכר במרבית המדינות המערביות באופן חוקי.

“כמטופל בקנאביס רפואי, הממשל הפדרלי מספק לי 300 ג’וינטים בכל 25 ימים במשך למעלה מ-30 שנים,” סיפר השבוע לערוץ החדשות WLKY. “אני בעצם הוכחה חיה לכך שקנאביס יעיל כטיפול רפואי.”

יותר מ-200 גידולים צמחו על עצמותיו והכאיבו לו במשך שנים עד שהתחיל לעשן מריחואנה. “מאז שהתחלתי את הטיפול לא נזקקתי עוד לאף תרופה אחרת והגידולים הפסיקו לצמוח,” אמר עוד.

צפו:

צפו בראיון שערך מוקדם יותר השנה:

ראו גם: “אני מעשן קנאביס 44 שנים, 5 ימים בשבוע”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר