טוען...

עידו קוז’יקרו: “כל שחקן שני בליגת-העל צורך סמים”

מנהלה המקצועי של קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה לא התרגש מהמעצר של שניים משחקני הקבוצה בעקבות מציאת קנאביס בדירתם: “בואו לא ניתמם… נושא הלגליזציה מתפתח”

הבוקר פורסם בכלי התקשורת כי משטרת ישראל עיכבה לחקירה שני כדורסלנים זרים המשחקים בשורות מכבי חיפה: ג’ף אלן ודומנטז סטיט – השניים שוחררו לביתם בערבות עם תום החקירה.

על פי הדיווח המשטרה הגיעה למקום מגוריהם בשעת לילה מאוחרת (בין שבת לראשון) בעקבות תלונות של השכנים על רעשים הבוקעים מהדירה ולאחר חיפוש קצר נמצאו במקום כ-30 גרם קנאביס, השניים הודו מיד בצריכה לשימוש עצמי ונלקחו לתחנה כאמור להמשך חקירה.

“הסברתי למשטרה שהם לא ברוני סמים ממקסיקו”

טרם נתקבלה החלטה בהנהלת המועדון החיפאי בנוגע להמשך דרכם של השניים אך מראיון שערך קוז’יקרו בתכנית הרדיו של ערוץ הספורט נרמז כי הוא איננו מתרשם מחומרת המעשה: “לא צריך להיסחף, זה לא יום עצוב. צריך לקבל את הדין כמו שהוא ולראות מה עושים הלאה”

קוז’יקרו דיבר על הרגלי צריכת הקנאביס של השחקנים הזרים בליגה באופן כללי ואמר: “אני לא אומר שכל הזרים סטלנים, אבל אם אתה מעביר את כל השחקנים בליגה, במיוחד אצל הזרים, לדעתי האחוזים שלא יעברו בדיקה זה הרבה יותר מ-50 אחוז… בואו לא ניתמם, ואני לא ממעיט מחומרת המקרה, אבל נושא הלגליזציה מתפתח. צריך לקבל החלטות כאלה ואחרות, אבל החלטות שקולות, לא של שלוף. לא צריך לעשות עליהם עליהום. את החוויה שהם עברו אתמול אני לא מאחל לאף אחד”.

מנגד סגן יושב ראש מכבי חיפה, ארנון שירן היה נשמע פחות נלהב בראיון לניב רסקין בגלגלצ: “כרגע אנחנו לא יודעים יותר מהפרטים שפורסמו אך אנחנו נצטרך לשקול את המשך דרכם, ויהיו לכך השלכות ברורות…העובדה ששחקני כדורסל כאלו ואחרים מעשנים סמים לא הפתיעה אותי, אלא העיתוי הוא זה שהפתיע אותי אחרי המשחק הקשה שעברנו אתמול” (הפסד ביתי לבני הרצליה 76:92).

ראו עוד: פסטו וזיתים שחורים: גם גילי מוסינזון מעשן חשיש”
ראו עוד: איזה סמים מעשנות שחקניות הכדורסל של מכבי אשדוד
ראו עוד: שחקן פוטבול לשעבר: ” קנאביס בשבילי היה כמו תרד לפופאי”

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר