סיכום שנה: 10 הכתבות הנקראות ביותר של 2014

אילו כתבות זכו למספר הצפיות הרב ביותר בקרב קוראי המגזין במהלך שנת 2014?

על אף העובדה ששנת 2014 הייתה גדושה באירועים מכוננים עבור תנועת הלגליזציה בארץ ובעולם, עושה רושם שלרשימת הכתבות הנצפות ביותר באתר הגיעו בעיקר מאמרי תוכן, כתבות הומוריסטיות ומדריכים בנושא גידול ומשפט.

להלן רשימת עשרת הכתבות הנצפות ביותר במגזין לשנת 2014:

10. 33 סיבות טובות לעשן מריחואנה

רק למקרה שעד עכשיו היה חסר לכם – אתר Buzzfeed אסף 33 טיעונים המבטלים את טיעוני המתנגדים ללגליזציה ולשימוש בקנאביס.

לכתבה המלאה

9. ממציא הנייס גאי: “בני אדם לא אמורים להשתמש בזה”

פרופסור ג’ון האפמן, האיש שהמציא את הסמים הסינטטיים, אומר כי חומרים אלו כלל אינם מיועדים לשימוש של בני אדם ומביע תמיכה בלגליזציה של קנאביס “כדי להילחם בהתפשטותם”.

גם זה בטח יעניין אותך

לכתבה המלאה

8. 20 דברים מעצבנים שהחברים הסטלנים שלך עושים!

לכל קבוצת מעשנים יש חוקים ונהלים מקובלים משלה, אבל יש כמה דברים שעדיף לא לעשות ולא משנה באיזה מעגל אנחנו יושבים ומתי. גם לסטלנים יש חוקים משלהם וגם סטלנים לא אוהבים שמפרים אותם.

לכתבה המלאה

7. זרע ישראל – חנות זרעי קנאביס בעברית

עדות נוספת לכניסתו של צמח הקנאביס לתרבות המיינסטרים הישראלית: לראשונה בהיסטוריה מציע אתר חדש שירות מכירת זרעי קנאביס לדוברי עברית. “זרע ישראל” הוא שמה של החנות החדשה, בה ניתן למצוא מגוון זרעים נקביים ואוטומטיים למכירה עם “שירות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר,” מבטיחים מנהלי החנות.

לכתבה המלאה

6. כמה עולה לגדל גראס בבית והאם שווה להפוך את זה לעסק?

עם תשלומים על חשמל, מים, זרעים, דשן, מנורות וציוד נוסף – האם גידול קנאביס בישראל זה עסק ריווחי? סיקור כולל של ההוצאות וההכנסות הפוטנציאליות של אחד העסקים הרווחיים ביותר בשוק.

לכתבה המלאה

5. ליל הבאנגים הגדול: אלפים חגגו לגליזציה בירושלים

אירוע המחאה הגדול והמתוקשר ביותר בהסיטוריה של התנועה ללגליזציה בישראל התרחש ב-20 באפריל בירושלים כאשר אלפים פקדו את עיר הבירה וערכו “ישיבה המונית” מול עיניהם הבוחנות של כוחות המשטרה.

לכתבה המלאה
לצפייה בכתבת סיכום מיוחדת של האירוע

4. איך בודקים אם החשיש שלנו איכותי?

מדריך וידאו קצר וקולע המסביר כיצד ניתן לדעת האם החשיש שאנו מחזיקים הוא חשיש איכותי או לא עוד בטרם טעמנו ממנו – כי ידע זה כח!

לכתבה המלאה

3. חוק איסור קיום יחסי מין

לאחר מחקרים שהראו כי יחסי מין מובילים לעייפות, עצלנות וחוסר מוטיבציה, הוחלט להכניסם לפקודת הפעולות הבלתי חוקיות. “לא הוכח שסקס לא מזיק לבריאות,” מסרה שרת הבריאות בתגובה – טור סאטירי:

לכתבה המלאה

2. ותודה למלחמה בסמים: כך נראה ביתו של סוחר מקסיקני

התופעה המכונה “המלחמה בסמים” מביאה בעיקר לרדיפה, כליאה והרג של מיליוני בני אדם ברחבי העולם, גורמת גם להתעשרותם של סוחרי סמים ועבריינים בכירים. כך נראה ביתו של סוחר סמים מקסיקני בכיר שנתפס לפני מספר שנים – תמונות מדהימות ותיעוד נדיר של עושר בלתי נדלה:

לכתבה המלאה

1. חיפוש לא חוקי: 4 משפטי קסם להתמודדות עם שוטרים

עבור צרכני הקנאביס בישראל התקלות עם שוטרים היא כמעט תמיד חוויה לא נעימה שנגמרת במקרים רבים בחיפוש משפיל וחדירה פולשנית לפרטיותו של האזרח. לכן לא היינו מופתעים שדווקא מאמר זה המרכז “ארבעה משפטי קסם” במיוחד עבור מפגשים שכאלה הגיע למקום הראשון ברשימה:

לכתבה המלאה

ראו עוד:
עשרת מחקרי הקנאביס הבולטים של 2014
המצעד השנתי: 10 זני הקנאביס הפופולאריים ביותר בישראל לשנת 2014

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר