סטונר גיימז: 4 משחקי עישון למגזימים

נמאס מהישיבות הרגילות עם החברים? רוצים לאתגר את עצמכם ולבדוק מי הכי “חזק” בחבורה? הנה 4 משחקי עישון חברתיים שיגוונו לכם את הזמן הפנוי. לא לצרכנים מתחילים.

משחקי שתייה שונים, בהם המטרה העיקרית היא לנסות לדחוס כמה שיותר אלכוהול בלי לפלוט קצת החוצה, מוכרים במגוון סגנונות בכל מדינות העולם. לעומתם, משחקי העישון הם ז’אנר חדש ולא נפוץ יחסית, שקיים כמעט רק בארה”ב שם תרבות הקנאביס מפותחת בהרבה.

מרבית משחקי העישון מבוססים על העיקרון של “קח שאכטה ואל תיחנק”, וכיאה לקהל היעד הסטלני שאמור לשחק אותם, גם החוקים פשוטים ביותר. הנה 4 משחקי עישון פופולאריים שאולי תרצו לנסות:

סרטי סטלנים

זהו הסגנון הפשוט ביותר של משחקי העישון, שאולי מוכר לכם בגרסת האלכוהול. בחרו סרט סטלנים טוב, הדליקו ג’וינט, וקחו שאכטה (ותעבירו) כל פעם שנאמרת מילה כמו ”היי” “וויד” וכו’.

ציץ' וצ'ונג - סרטי סטלנים
צפו בסרט הסטלנים האהוב עליכם, וקחו שאכטה בכל פעם שמוזכרות המילים “וויד”, “היי” וכו’

הצלחתם לסיים את הסרט? סרטי סטלנים באים כמעט תמיד בזוגות או בשלשות, הדליקו עוד ג’וינט וקדימה לעבודה.

צ’וקרס

צ’וקרס (חניקות) הוא משחק פשוט שהולך ונעשה מאתגר ככל שעולה כמות המשתתפים. כל שתצטרכו לעשות הוא לקחת שאכטה, להחזיק אותה בריאות ולהעביר לבא בתור, ולנשוף החוצה רק כשהג’וינט מגיע אליכם.

למשחק זה קיימות שתי גרסאות נוספות: סטריפ צ’וקרס (נחנקת, איבדת) וספיד צ’וקרס (2 משתתפים בלבד, 2 שאכטות כל אחד). בגרסה נוספת של המשחק (בדרך כלל סטריפ) ניתן ג’וינט אחד לכל שחקן, כולם לוקחים שאכטה ביחד, והראשון להיחנק מפסיד.

רמזור

המטרה במשחק הרמזור (במקור: Traffic Lights) היא להצליח לקחת את מספר השאכטות הגבוה ביותר בלי להיחנק. בכל פעם שהג’וינט מגיע, יש לקחת שאכטה אחת יותר מאשר בסיבוב הקודם.

רמזור עם עלה קנאביס
רמזור – בכל סיבוב קחו שאכטה אחת יותר מהסיבוב הקודם. שרדתם עד סיבוב 6?

משחק זה מיועד ל-6 שחקנים לפחות, מכיוון שמעט מאד שורדים את הסיבוב החמישי ומעלה.

הישרדות

ה”משחק” הבא מתאים אך ורק לאנשים שיש להם הרבה קנאביס, הרבה זמן פנוי וסיבולת גבוהה. כל הפורמט מושתת כאן על עקרון אחד – עישון קנאביס רצוף עד שכולם פורשים או עוצרים. האחרון שלוקח שאכטה – ניצח.

זהו אמנם משחק בעייתי מאד לקהל הישראלי שנאלץ לשלם אפילו למעלה מ-100 ש”ח לגרם, אך בתמורה לכך תוכלו לזכות לראות את חבריכם במצבים משעשעים ביותר.

ראו עוד:
משחקי מחשב לסטלנים
דודא: משחק קלפי קנאביס
“משחקי הקנאביס”: סטלנים עושים ספורט

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר