סטארטאפ חדש מציע: קנאביס בהתאמה אישית

חברת הסטארטאפ האמריקאית Ebbu פיתחה שמן קנאביס בהתאמה אישית, המציע לצרכנים חמישה סוגי השפעה שונים לבחירה. “אנו שואפים ליצור סטנדרט חדש בשוק הקנאביס. בקרוב יוכלו הצרכנים לבחור בדיוק את ההשפעה שמתאימה להם,” מצהיר מנכ”ל החברה.

לאחר יותר משנה של מחקרים וגיוס של למעלה מ-11 מיליון דולרים, הציגה השבוע חברת הסטארטאפ Ebbu את המוצר החדש והמפכני שלה: שמן קנאביס מיוחד אשר מקנה למשתמש השפעה ספציפית לבחירתו.

דומה וונדסצ'ו - מנכ"ל Ebbu
דומה וונדסצ’ו: “אנו שואפים ליצור סטנדרט חדש בשוק הקנאביס”

המוצר החדש של חברת הסטארטאפ הצעירה מקולורדו, נועד להתאים לצרכיהם של כלל קהל הצרכנים על ידי אפשרות לבחירה מבין חמישה סוגי השפעה שונים: “צחקוקים”, “יצירה”, “אנרגיה”, “רוגע” ו-“אושר”.

בשל היעדר מאפיינים רפואיים, פונה החברה לצרכני הפנאי בלבד ולכן תתחיל את קמפיין השיווק במדינות בהן קיימת לגליזציה מלאה.

קנאביס בהתאמה אישית

“צרכני קנאביס לא בוחרים מה לקנות על פי טעם וריח, אלא בעיקר לפי ההשפעה שהם היו מעוניינים לקבל,” מסר מנכ”ל החברה דומה וונדסצ’ו בראיון עם כתב המגזין פיוז’ן. “הבעיה הקיימת היום בשוק היא שלא קיים מוצר בעל השפעה מדויקת וצפויה מראש.”

“בשוק האלכוהול, לסוגי משקה שונים ישנה השפעה ספציפית וידועה מראש. בעזרת הטכנולוגיה החדשה שפיתחנו, אנו שואפים ליצור סטנדרט חדש בשוק הקנאביס ולאפשר לצרכנים לדעת בדיוק מה הם עומדים לקבל.”

שמן קנאביס של חברת Ebbu
שמן הקנאביס של Ebbu – חמישה סוגי השפעה שונים

בידוד ההשפעה

המחקר המקדים עליו עמלו מדעני החברה במהלך השנה האחרונה, התמקד בזיהוי קנבינואידים דומיננטיים האחראיים על ההבדל בהשפעותיהם של זני קנאביס שונים ובניסויים לשלבם ביחד עם THC באופן שיאפשר לצפות מראש את ההשפעה המדויקת אשר תתקבל לאחר הצריכה.

על פי השיטה החדשה אשר מסווגת ברובה כסוד מסחרי, מופרדים הקנבינואידים הדומיננטיים מהצמח ומרוכזים במספר תמיסות אשר מחולקות לפי סוג ההשפעה. לאחר מהילת התמיסות מתקבל התוצר הסופי אשר מכיל את המאפיינים הרצויים בלבד, ללא תופעות לוואי לא רצויות.

“אני מרגיש שהדמיון שלי עובד שעות נוספות, תוך כדי הרגשה של רוגע,” מספר אחד מהצרכנים ברי המזל שנבחרו לנסות את השמן החדש. “מתחשק לי לעשות משהו שכולל הרבה הבעה עצמית וצירתיות,” אומר נסיין אחר ומוסיף: “חוץ מזה, אני גם מסטול מאד.”

צפו: צרכנים מנסים את השמן החדש
https://www.youtube.com/watch?v=VDJHVxDSCyo

במקום ג’וינטים – מאכלים ומשקאות

המוצר הסופי המגיע ללקוח אינו בקבוקון שמן. לאחר בחירת סוג השמן הרצוי, נדרש הלקוח לבחור את המוצר אשר לתוכו ימהל השמן. נכון להיום, אפשרויות הבחירה כוללות שני סוגי עוגות ושלושה סוגי משקאות.

על פי בכירי החברה, עישון ג’וינטים מרוחים בשמן עלול לייצר קונוטציה שלילית וכן להפוך את ההשפעה המתקבלת לפחות צפויה. לכן, הטכנולוגיה החדשה משמשת כדי להביא את הקנאביס אל הלקוח דרך מאכלים ומשקאות אשר מקנים לצרכן תחושה נקייה יותר וכן מדויקים יותר מבחינת ההשפעה.

“קהל הצרכנים מחפש מוצר שניתן לסמוך עליו, כזה שיש לו השפעה מדויקת הצפויה מראש ותקן בריאותי,” מסר דומה בראיון עם כתב אם.ג’י.איי ניוז. “המוצר החדש שלנו מתאים בדיוק לדרישת הצרכנים ויאפשר להם לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בקנאביס.”

“אנו ניצבים בזמן מרגש בתעשייה.” סיכם דומה בסיום הריאיון. “לשוק הקנאביס העולמי נכנס כעת שחקן חדש שישנה את כללי המשחק.”

ראו עוד:
בקרוב בישראל: ‘קנאביס לייט’, ‘קנאביס פורטה’ ו’קנאביס מדיום’
לחולים: קנאביס בהתאמה לפי סריקת מוח

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר