סוחרי הטלגראס מבטיחים: “נוריד את המחירים”

בתגובה למבצע המשטרתי הודיעו אמש סוחרים מה’טלגראס’ על מבצע משלהם – מבצע הנחות על קנאביס. בראיון לתכנית ‘חי בלילה’ מודים שניים מהם על הפרסום שנותנת המשטרה למערכת המסחר המקוונת ומבטיחים שלא יפסיקו לפעול. “נמשיך לקדם לגליזציה,” הם אומרים.

https://www.youtube.com/watch?v=rHXSPhCHQhw

חצי שנה לקח למשטרה להצליח לעצור סוחר הפועל במערכת ‘טלגראס’, המאפשרת רכישת קנאביס באופן חופשי למדי – כשאתמול (ג’) פורסם על מבצע מעצרים גדול של סוחרים באזור ירושלים ובית שמש.

“לסוחרים באמצעות הטלגראס ניתנה מכה קשה ביותר,” אמר רנ”ג א’, שהיה אחראי על הפעלת הסוכן הסמוי שהצליח לרכוש סמים ב’טלגרם’, בסרטון ששחררה המשטרה.

כפי שפרסמנו אמש, ב’טלגראס’ טוענים שהנתונים שחשפה המשטרה על מעצר של 23 סוחרים בטלגראס שגויים.

“לא היו נתונים כמו שהמשטרה פרסמה,” אומר עמוס סילבר, יוזם ‘טלגראס’ בראיון ל’חי בלילה’ אמש בערוץ 2. “אנשים מבינים את הבלוף שלהם. יש לנו דרכים לפרסם את הנתונים המדויקים כך שההפחדות של המשטרה יעלמו מהר.”

בכתבה הקצרה בערוץ 2 התראיינו גם שניים מהסוחרים בטלגראס, שלא נראה שחוששים מהמשך הפעילות.

בתגובה למבצע המעצרים הם אף מצהירים על מבצע משלהם, מבצע הנחות. “אנחנו מחזירים מלחמה למבצע של המשטרה ומקדמים את הלגליזציה,” אומר אחד מהם.

“מה שעשתה המשטרה בעצם היא יצרה פרסום שיצר הדים,” הסביר הסוחר. “נמשיך לפעול וננגיש את זה לכולם. אנחנו עושים את הכל באופן מחושב.”

יחד עם זאת, מבדיקה קצרה שערכנו הבוקר (ד’), המחירים עומדים עדיין על כמאה ש”ח לגרם או כ-90 ש”ח לגרם אם רוכשים 10 גרם בקנייה אחת. כלומר הירידה במחירים עוד לא מורגשת באופן ברור אך בימים הקרובים נמשיך לעקוב.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר