נתן זהבי: "הקנאביס הציל אותי"

"הקנאביס הרפואי הציל אותי" – נתן זהבי קיבל רשיון קנאביס רפואי בעקבות בעיות בריאותיות שונות, התלהב, ובטור מיוחד ויוצא דופן שפירסם הוא כותב על התנסותו עם הצמח וטוען: "צינגלה אחד בערב פתר לי את כל הבעיות בחיים".

"כך צינגלה אחד בערב פתר לי את כל הבעיות שמיררו את חיי בשנים האחרונות," פותח נתן זהבי את הטור שלו ל'מעריב' הבוקר (ו'). "זוהי קריאה נרגשת לכואבים ולדואבים שביניכם: מריחואנה רפואית היא התשובה האמיתית".

נתן זהבי
נתן זהבי: "הקנאביס הציל אותי"

"אני מוצא לנכון להסביר לכם שבחודש וחצי האחרונים הקנאביס הרפואי הציל אותי, את איכות חיי, ולא אגזים אם אומר שהוא החזיר לי את החשק לחיות, אחרי שהתחלתי לגלות סימני ייאוש מהחיים," הוא כותב, ומתאר כיצד גילה גרורות סרטניות בגופו ולאחר טיפולים רבים שלא עזרו מצא מזור בקנאביס הרפואי.

זהבי, שקיבל בעקבות המחלות אישור רפואי ושובץ לחברת 'תיקון עולם', הדגיש כי השימוש בצמח עבורו הוא רפואי בלבד. "ראוי לציין שבצעירותי עישנתי כדי להתמסטל," כתב, "אבל נכון לשנים האחרונות, כשאני רוצה להתמסטל אני שותה כמה כוסיות ויסקי. גראס וחשיש כבר הרבה שנים לא עושים לי את זה."

"חברות התרופות יכולות לקפוץ לי"

"אני מצהיר כאן בשבועה שאחרי כמה ימים בהם עישנתי בהמשכים צינגלה אחד מגולגל מהסוג המכונה 'ארז' מדי ערב, פסקו ההתכווצויות לחלוטין," ממשיך זהבי. "נעלמו כאבי הגב, הכתף והרגל. אני ישן בין שש לשמונה שעות בלילה ואלמלא הייתי קם מוקדם לעבודה הייתי יכול לישון עוד כמה שעות."

"אין ולו שמץ של הגזמה במה שאני אומר, ואני מצהיר חגיגית שאיני מאמין בנסים: הגראס הרפואי הוא אחד כזה, פלא, משכך הכאבים הכי חשוב שהיה אי פעם בעולם ויכולות כל חברות התרופות לקפוץ לי. מצדי שיפשטו את הרגל אם תהיה לגליזציה של קנאביס רפואי לכל אדם חולה, דואב, כואב, או סובל מבעיות שיש ביכולתו לפתור אותן."

"מזה כחודש וחצי שאני משתמש במתנה הזאת שהחזירה לי את השפיות," הוסיף. "אני בטוח שהרבה בעיות שאלפי אנשים סובלים מהן, הגראס יכול לפתור אותן – ואילו היה הדבר בידי, הגראס הרפואי היה נכנס לסל התרופות וניתן לחולים במחיר סמלי בבתי המרקחת, על אפן וחמתן של חברות התרופות."

"אחרי 20 שנה בהן לא הייתי מסוגל לישון על צד שמאל בגלל פגיעה בכתף, אני ישן על הצד הזה כמו תינוק," סיכם.

עוד מנתן זהבי: "להפסיק למכור אלכוהול ולהתחיל למכור ג'וינטים"
ראו גם: קנאביס מרפא סרטן – 20 מחקרים שמוכיחים זאת

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט