נתיבות: גידל פטריות קסם ומריחואנה בבית

יממה לאחר הדיווח על תפיסת בית גידול המריחואנה הענק של חברי משפחת דומראני בקריית גת, מדווחת המשטרה על תפיסת שני עציצי מריחואנה ואקווריום לגידול פטריות קסם בבית תושב נתיבות.

בלשי המחוזות הדרומיים של המשטרה פעילים מאוד בשבועות האחרונים. אחרי תפיסה אחת בבאר שבע ושתי תפיסות בקריית גת, אחת מהן של בית גידול ענק במיוחד השייך לחברי משפחת דומראני, דווח אמש כי גם בנתיבות נעצר תושב העיר החשוד בגידול מריחואנה ופטריות פסילוסיבין.

התושב, בן 28, נתפס אמש כשבביתו שני שתילי מריחואנה ואקווריום לגידול הפטריות. השוטרים שהגיעו למקום סיפרו כי זוהי הפעם הראשונה בה הם נתקלים בגידול פטריות בבית. "לא זכור לנו דבר כזה," אמרו על פי הדיווח.

שתילי מריחואנה ואקווריום לגידול פטריות הזיה
שתילי מריחואנה ואקווריום לגידול פטריות קסם

החשוד, שנעצר על סמך מידע מודיעיני, הודה בחקירתו במעשה וסיפר כי הזמין את נבגי הפטריות דרך אתר אינטרנט בהולנד. עוד הוא סיפר כי גידל את המריחואנה והפטריות כדי שלא יצטרך לרכוש אותן מאחרים וטען בפני החוקרים כי יש לעשות לגליזציה של סמים.

"אני הרבה שנים בתחום ואף פעם לא ראיתי מעבדה לייצור פטריות הזיה. בתור קצין מודיעין, אני לא זוכר דבר כזה", אמר פקד לוי שרון, קצין מודיעין ובילוש של תחנת נתיבות. "מדובר בגידול ביתי נדיר של פטריות הזיה, שהשימוש בהן מהווה סכנה ממשית למשתמשים. המשטרה תמשיך בסיכול ניסיונות הגידול הביתיים של סמים מכל סוג שהוא."

מעצרו של החשוד הוארך בארבעה ימים ולמרות שהצהיר כי מדובר בגידול לשימוש עצמי, הוא יועמד לדין בגין ייבוא, גידול והחזקה של סמים שלא לצריכה עצמית.

ראו גם: טריפ הפסילוסיבין הראשון שלי
ראו גם: סודות הפסיכאדליה של סנטה-קלאוס
ראו גם: ההמצאות הגדולות ביותר שנוצרו אחרי שימוש בחומרים מעוררי תודעה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט