משכונה לאימפריה – מגדלים גאנג’ה מהספה בבית

משחקים המדמים גידול גאנג’ה מתחילים בקטן, וכמו שתיל הם אט אט צומחים וגדלים – כך תהפכו מגנן חובב לאימפריית סמים מבלי לקום מהספה.

כבר שנים רבות מהווים כותרי הסימולציה חלק משמעותי בשוק המשחקים, ואין כמעט שום חווית סימולציה שלא ניתן להתנסות בה בעזרת מחשב או סמארטפון.

אז אחרי שבנינו לונה-פארק, הקמנו גן חיות, הפעלנו רכבת ושדה תעופה ואפילו חפרנו שדות נפט, הגיע הזמן להירגע, לנוח ולגדל קצת שמחה ירוקה.

בדקנו בעבורכם שני משחקים:

הראשון מביניהם הוא Weed Firm אשר סביבו התרחש רעש בזמן האחרון כאשר Apple הסירו אותו מחנות האפליקציות שלהם לאחר שהמשחק זכה למספר עצום של הורדות. במשחק זה אנחנו מגלים את “הילדות” שלנו בבית ומשם אנו מנהלים את הסחר.

המשחק השני הוא Ganja Farm בו אנו מגלמים ג’מייקני רגוע ושלו אשר נשען כל היום על העץ, ודרכו אנו מגדלים חוות גאנג’ה עצומה (יחד עם עוד כמה דברים מעניינים). נכון לכרגע משחק זה ניצב במקום הראשון תחת החיפוש Weed בחנות האפליקציות של גוגל.

Weed Firm – הדירה זו הממלכה

WEED_FIRM-379724

איך מתחילים? קונים עציץ, קונים זרעים, קונים מים להשקייה, ושותלים.

מה קורה בשוטף? הצמחים שלכם גדלים, בדרך כלל עניין של עד 3 דקות כאשר אתם יכולים לזרז את כל התהליך בעזרת מוזיקה. בזמן הזה השכנים דופקים בדלת כדי לבקש שאכטה או לקנות מכם קצת חומר טוב. מדי פעם יש אורח מפתיע.

האם ישנם שדרוגים ותוספות? ישנם יחסית מעט שדרוגים, וגם הם לא תורמים במיוחד למהלך המשחק. אחרי 5 רמות נפסק העניין סביב השדרוגים ולא שווה לחכות עוד זמן בשבילם.

שדרוג מומלץ ביותר: דלי מתכת שחוסך לכם כמות השקייה.

יתרונות – משחק פשוט, קליל להבנה ומשחק, אנגלית בסיסית מאד, מוזיקה משעשעת.

חסרונות – נמאס מהר, מעט מאד סוגי פעילויות, אין הבדל בין זני המריחואנה, שדרוגים לא רלוונטיים, ובעיקר הקטע של ההשקייה שמעצבן מאד.

סך הכל: מהומה על לא מאומה. המשחק הזה עלול להיות לכם נחמד ליום-יומיים וזהו, בטח לא הכותר המוצלח שעשו ממנו סביב סיפור הוצאתו מחנות האפליקציות. מקסימום תורידו בשביל להגיד שניסיתם.

Ganja Farm – סוחרים בגדול

unnamed

איך מתחילים? יש כבר שדה, נשאר לנו רק לשתול נגלה ראשונה.

מה קורה בשוטף? ישנם מגוון סוגי צמחים ולכל אחד זמן צמיחה שונה. בזמן הזה מגיעים קונים פוטנציאלים שמעוניינים בבוף חום או בכמה פרחים. רוב הזמן במשחק עובר על לחכות לצמחים שיגדלו.

האם ישנם שדרוגים ותוספות? ישנם המון שדרוגים, ולוקח המון זמן להגיע אליהם. זהו משחק בלי הרבה עשייה אבל מי שאוהב לחכות בציפייה לשדרוגים ימצא כאן הנאה גדולה.

שדרוג מומלץ ביותר: המטוס (רמה 5) שיאפשר לכם לעבוד בסיטונאות.

יתרונות – משחק צבעוני, קליל להבנה ומשחק, המון שדרוגים ואווירה כללית של ג’מייקה.

חסרונות – אין הרבה עשייה ורוב הזמן עובר על המתנה, המוזיקה המונוטונית עלולה לחרפן אתכם.

סך הכל: משחק חמוד ומוצלח הרבה יותר מ-Weed firm. חבל שאין יותר עשייה שתמשוך אותנו להישאר צמודים למסך, אבל בתור משחק להעברת זמן הוא אחד הטובים.

שני המשחקים מדברים ישירות לסטלן הפנימי שלנו שאומר אל תזוז יותר מדי והכל יהיה בסדר בינינו. אם אתה מוכנים לוותר על עשייה פעילה תחת לחץ ולהחליפה במשחק שאפשר לשחק אותו עם יד אחת (כנראה שלא סתם תכננו אותו כך) עדיף לכם להוריד את Ganja Farm ולהתחיל לגדל בגדול!

ראו גם:
בעקבות ההצלחה: אפל הסירה את משחק המריחואנה מהאפלסטור
קנאפדיה: אפליקציות קנאביס חינמיות לסמארטפון

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר