משבר הגירה: לסטלני קולורדו נמאס מסטלנים

תעשיית הקנאביס הפורחת בקולורדו הביאה להגירתם של המוני אזרחים מכל רחבי ארה”ב למדינה הקטנה. “קמפיין הסברה” פארודי קורא כעת לשאר מדינות ארה”ב לעשות לגליזציה גם כן בכדי “לחלק את העול” שנפל על מעצמת הקנאביס החדשה. צפו:

כלכלת הקנאביס החופשית שפורחת מאז הלגליזציה בקולורדו, ארה”ב, הספיקה ליצור בדרכה “משבר הגירה” חמור, במהלכו הצטרפו למדינה כ-100 אלף תושבים חדשים בתוך שנה אחת בלבד, רובם חובבי קנאביס שגם השתלבו לעבודה בתעשייה החדשה.

קבוצת ההומור Stevedore Comedy המפיקה סרטונים קומיים ברשת, יצרה “קמפיין” פארודי שנועד לפנות אל ליבם של אזרחי המדינות המתנגדות ללגליזציה, בטענה שהחוסר בקנאביס זמין בארה”ב גורם לכל הסטלנים להתקבץ בקולורדו. הפתרון? לגליזציה!

צפו:

https://www.facebook.com/StevedoreComedy/videos/1093532337373638/

סרטון ההסברה, שכביכול מתלונן על נזקי הלגליזציה שנגרמו למדינה ובעיקר על העלייה לרגל של “חשישניקים”, “מעריצי מרי ג’יין” ו-“גרגרני עשב” (סלנג, כינויי גנאי לצרכני קנאביס), עושה זו בצורה שלמעשה מעצימה את ההצלחה המטורפת של ענף הקנאביס החוקי במדינה.

“כשאתה עושה את הגראס לא חוקי, יש אנשים טיפשים שחושבים שזה מיוחד. ואז הם באים אלינו,” הם מסבירים ומדגישים: “גם אנחנו אוהבים וויד, אבל קוראים להרחיק את הדושבגים מקולורדו. ויש פתרון – תעשו לגליזציה במדינה שלכם!”

הצלחתו של הקמפיין הויראלי ברשתות החברתיות, שצבר עד למעלה מ-2 מיליון צפיות וכמה עשרות אלפי שיתופים ותגובות, מראה כי מרביתו המוחלט של הקהל הצעיר ברשת מוכן כבר מזמן ללגליזציה, וכי נקודת המבט הציבורית בקרב הדור החדש מבטיחה עתיד ירוק יותר בכל ארה”ב.

ראו עוד:
ארה”ב: צניחה בסחר לא חוקי במריחואנה
בית המשפט העליון קבע: הלגליזציה בקולורדו לא תבוטל
ירידה באבטלה: 2,156 משרות נפתחו באורגון לאחר הלגליזציה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר