מי שמח? אפליקציה חדשה תמצא לכם שותף לג’וינט

אפליקציה סלולרית חדשה עוזרת למשתמשי קנאביס “לחלוק את האושר” על ידי שיתוף מיקום אנונימי המוצג על גבי מפה. ואפשר להירגע – היא עושה זאת תוך מחשבה על הסיכון שבשיתוף מיקומכם המדוייק.

כתב: גיא קרלינסקי

אירופה ירוקה
אירופה ירוקה

יוצר האפליקציה ‘Who is Happy’ (מי שמח), חולה אפילפסיה ברזילאי בשם פאולו קוסטה, התומך באי-הפללה של צרכני קנאביס, אמר שהאפליקציה היא מעין “‘פורסקוור’ לסטלנים”, המאפשרת למשתמשים לשתף מידע מבוסס מיקום אודות אטרקציות שונות.

“האפליקציה היא הפלטפורמה הגלובלית הראשונה מסוגה המאפשרת לצרכני קנאביס להתחבר ולהתאחד לקידום האושר, תוך ביטול סטיגמות, על מנת להפסיק את ההפללה מסביב לעולם,” אומר קוסטה.

משתמשים המשתפים באופן אנונימי את מיקומם, יראו במפה שביישומון ענן ירוק, המכסה שטח ברדיוס של קילומטר סביבם. גודל הענן מראה מיקום מקורב, אך הופך את איתור המשתמש בנקודה מדויקת לכמעט בלתי אפשרי, זאת כמובן במטרה לאבטח ולמנוע את הפללת משתמשי האפליקציה.

who is happy ישראל
זה לא זיהום שם בחיפה…

האפליקציה מציגה מעשני קנאביס באזור ומסביב לעולם. מספר רב של משתמשים מביא לעלייה בדירוג ה-“אושר” של מיקום מסויים ובהתאם לניפוח של הענן הירוק מעליו. האפליקציה גם מדרגת את שלוש המדינות ה”מאושרות” ביותר ברגע נתון ומציגה נתונים על ה’אושר’ האישי של המשתמש.

האפליקציה זמינה להורדה בגוגל פליי לאנדרואיד, וב-App store, לאיי-פון. לאחר שהפכה לאחת מ-30 האפליקציות המורדות ביותר בברזיל, ‘Who is Happy’ מציגה את ברזיל כמדינה בה הכי הרבה משתמשים שיתפו את מיקומם ולפיכך כ’מדינה המאושרת ביותר’.

מספר מדינות בארה”ב וביבשת אמריקה נמצאות בתהליכים ללגליזציה ולאי-הפללה של צמח הקנאביס, אך בברזיל הוא עדיין אסור בחוק.

האפליקציה ב’גוגל פליי’
האפליקציה ב’אפ סטור’

ראו עוד:
ברזיל: 2,000 הפגינו בעד לגליזציה של קנאביס
חדש: אפליקציה לגידול קנאביס הידרו בבית
“קנאפדיה” – אפליקציות קנאביס חינמיות לסמארטפון
פרוייקט קארמה טובה: ג’וינטים חינם ב’סיקרט’
טינדר מריחואנה: תחרות מיזמי קנאביס בקולורדו

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר