מספרה בקולורדו: “בגלל הריח – אין כניסה למעשני מריחואנה”

ספר מדנבר, קולורדו, תלה שלט בכניסה למספרה ובו נכתב כי הכניסה אסורה לאלו אשר מבגדיהם עולה ריח של מריחואנה. על אף שמדובר במעשה חוקי, רבים בעיר כועסים, ולא מתביישים להראות זאת.

הוגו קוראל, ספר מדנבר, בירת קולורדו, תלה לפני שלושה שבועות שלט על דלת המספרה שבבעלותו, עליה כיתוב האוסר על מעשני קנאביס להיכנס למקום במידה ובגדיהם מפיצים ריח של מריחואנה.

“נא לא להיכנס למספרה אם אתה מריח כמו מריחואנה,” נכתב בשלט. “יש משפחות עם ילדים שלא רוצות להריח את זה. זהו בית עסק, לא ביתך הפרטי, תודה.”

“אם זה לא מוצא חן בעיניך, אנא לך למקום אחר,” נכתב עוד.

אין כניסה למעשני מריחואנה
“נא לא להיכנס אם אתה מריח כמו מריחואנה”

“קיבלתי המון תלונות מאנשים שלא נוח להם עם הריח,” מסביר קוראל. “אנשים נכנסים וחושבים שמעשנים כאן…”

“מדובר כאן בכבוד מינימלי. לאנשים אין כבוד לילדים ומשפחות שנמצאים כאן,” המשיך. “”זה שזה חוקי לא אומר שאתה צריך להיכנס לכאן כשכולך מריח כמו מריחואנה ושלא יהיה לך אכפת.”

גם זה בטח יעניין אותך
הוגו קוראל
הוגו קוראל

“מבחינתי זה בדיוק כמו שאין כניסה לבתי עסק ללא נעליים,” הסביר קוראל, והדגיש כי הוא אינו מתנגד ללגליזציה ו”תומך ברעיון”. על אחד מקירות המספרה שלו אף מופיעה תמונה של צ’יץ וצ’ונג לראייה.

כצפוי, רבים בדנבר לא אהבו לראות את השלט, שתמונה שלו הופצה מיד ברשתות החברתיות. “אנשים יוצאים עליי ברשתות החברתיות, מתקשרים לעסק ומאיימים בתביעה,” הוא מספר. “יש גם כאלה שמתעסקים עם החלון, קורעים את השלט. אני נאלץ לנקות יריקות של אנשים מהדלת הקדמית.”

על אף הכעס, החלטתו של קוראל למנוע כניסה מאנשים המריחים כמו מריחואנה, הינה חוקית לחלוטין. “לבעלי עסקים יש את כל הזכות לסרב לתת שירות לאדם שמעשן מריחואנה, שתוי, או מכל סיבה אחרת, כל עוד לא מדובר בעבירה על החוקה כמו אפליה על בסיס גזע, דת או מין,” מסר הפרשן הפוליטי של ערוץ טלוויזיה מקומי שדיווח על הסיפור.

“אני רוצה לכבד את אלו שזה מפריע להם, גם אם זה אומר שאפסיד לקוחות,” סיכם. “אני גם מרוויח הרבה לקוחות אחרים. אם למישהו יש בעיה עם זה, שלא יבוא לכאן…”

צפו בדיווחים:

ראו גם: כרטיסי גירוד בריח מריחואנה יחולקו לתושבים – כדי שילשינו על בתי גידול
ראו גם: צפו: ריח מריחואנה התפשט במהלך דיון בסנאט בקולורדו
ראו גם: טרפנים בקנאביס – מאיפה בא הריח הנדיר של הפרחים הקסומים?
ראו גם: לשוטרים אסור לפתוח חבילות עם ריח מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר