מתנדבי נקיון בקולורדו מקבלים ג’וינטים בחינם

מועדון קנאביס מהעיר קולורדו ספרינגס שבמדינת קולורדו, מחלק ג’וינטים חינם במטרה לעודד את הציבור להשתתף בעבודות נקיון ציבוריות המתקיימות מדי שבוע. השבוע החלו נציגי המועדון לחלק את הג’וינטים למנקי הכבישים בעיר.

העיר קולורדו ספרינגס מצליחה לשמור על נקיון ברחובות בין השאר תודות לעבודות ציבוריות המתקיימות שם מדי שבוע ביום ראשון (יום המנוחה השבועי בארה”ב). במסגרת העבודות מתנדבים תושבי העיר לתפקידי ניקיון שונים כגון נקיון כבישים.

השבוע, במטרה לעודד אנשים להשתתף ולקחת חלק בעבודות הנקיון כתרומה לציבור, החליט הבעלים של מועדון הקנאביס החוקי “The Pothole” בעיר לחלק ג’וינטים בחינם לכל מי שיבוא לנקות את הכבישים.

צפו בדיווח:

מנהל החנות סטיב פצ’קו (Steve Pacheco) והצוות החליטו לעשות משהו טוב למען הסביבה והקהילה, ואמרו שההחלטה נובעת בין השאר בעקבות הצבעה שנערכה בשבוע שעבר בעיר בנסיון למנוע הקמת מועדוני קנאביס.

“אנחנו בעיקר מנסים לעשות דברים חיוביים למען הקהילה,” אמר.

פצ’קו מעריך שכ-100 אנשים לפחות יגיעו, ואלו מבינם שיהיו בני ובנות 21 ומעלה יקבלו את הג’וינטים בחינם. העובדים יאספו את הזבל מצידי הדרכים ברחובות המרכזיים של העיר תמורת הג’וינט וההרגשה הטובה כמובן.

מלבד “The Pothole” צפויים להשתתף 6 מועדוני קנאביס נוספים, סיפר פצ’קו.

המשטרה אף היא הגיבה לפרוייקט בהסכמה מוחלטת והבטיחה שכל עוד רק בני 21 ומעלה יקבלו את הג’וינטים לא תהיה עם הפעילות שום בעיה חוקית. עם זאת לא תאושר צריכת קנאביס בפומבי, בהתאם לחוק בקולורדו.

זו כמובן אינה הפעם הראשונה בה מחלקים ג’וינטים בחינם בקולורדו. רק בכריסמס האחרון חילקו חנויות הקנאביס ג’וינטים חינם להומלסים וחסרי בית בעיר דנבר.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר