ממשלת אורוגוואי מציעה: קורס גידול מריחואנה בבית

ממשלת אורוגוואי מציעה לתושבי המדינה קורסים בגידול קנאביס בבית. המטרה: למנוע השתלטות של העולם התחתון על השוק ולאפשר לכל אזרח לצרוך את המוצר בעצמו ללא עלות.

כזכור, לפני כחודש הפכה אורוגוואי למדינה הראשונה בעולם שמעבירה חוקים ללגליזציה מלאה של קנאביס, לאחר שהנשיא חוזה מוחיקה חתם על החוק באופן סופי.

כעת, במאמץ למנוע את השתלטות העולם התחתון על השוק ובמקביל למכירה של קנאביס בדולר אחד לגרם, מציעה ממשלת אורוגוואי קורס גידול מריחואנה ביתי לתושבי המדינה המעוניינים לגדל בעצמם.

הקורסים יועברו על ידי מדריכים ומגדלים מקצועיים שנבחרו במיוחד למשימה ובמסגרתם ילמדו הנרשמים את כל שלבי הגידול – החל משלב הנבטת הזרעים ועד לשלב הקציר והייבוש. בקורס ילמדו המשתתפים גם כיצד לטפל בצמחים חולים ויקבלו טיפים להדברת מזיקים ודישון נכון.

קורס קנאביס

“הקורס ילמד כיצד לטפל נכון בצמח, אבל גם יעסוק באופן השימוש העצמי הנכון בחומר לאחר הייבוש,” הסביר אפה אנטונלה, מומחה גידול שינהל את אחד הקורסים.

אזרחי אורוגוואי יורשו לרכוש עד 40 גרם מריחואנה בחודש ממועדוני קנאביס שייפתחו בקרוב (אפריל), אבל התושבים מורשים לגדל עד 6 צמחי קנאביס בביתם כבר היום.

“היתרון הגדול של גידול עצמי הוא שהצרכן יודע בדיוק מה הוא או היא מעשנים, מודע לתהליך שעבר הצמח ויודע אילו מצרכים ודשנים נוספו לו,” הוסיף אנטונלה.

על פי הדיווח תושבים רבים כבר נרשמו לקורסים המעניינים מסיבות שונות, גם רפואיות וגם סתם בשביל הכיף.

ראו גם: אוקסטרדם: אוניברסיטת הקנאביס של קליפורניה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר