מיץ קנאביס טרי – ותהיה לי בריא!

לא רק סוטול: ד”ר ויליאמס מאוניברסיטת סן-פרנסיסקו חקר את יתרונות צריכת הקנאביס כמיץ טבעי סחוט, עכשיו הוא בטוח: “הקנאביס הוא הצמח החשוב ביותר בעולם!”

נראה שבכל יום שחולף, אנו מגלים עוד ועוד על הסגולות המדהימות של צמח הקנאביס וזה כבר לא סוד – הקנאביס יכול לעזור לאנושות באלף ואחת צורות שונות ומגוונות:

ניתן להפיק ממנו אנרגיה, בדים, נייר, בטון ועוד הרבה שימושים תעשייתיים נוספים.

הקנאביס, כשנצרך על ידי חולים, נמצא יעיל כטיפול תרופתי למגוון רחב של תסמינים ומחלות: כאבים כרוניים, אינסומניה (נדודי שינה), עידוד תאבון, דיכאון וחרדה, פוסט טראומה, גלאוקומה, והרשימה עוד ארוכה

השימושים הרפואיים הרבים שיש לצמח המופלא הזה קיבלו הכרה רחבה ובינלאומית רק בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר מדינות מאפשרות תכניות חלוקה של קנאביס רפואי לחולים, או לחילופין הסרת האיסור הגורף על המריחואנה והסדרת השוק לכלל הציבור.

עד היום, ידענו שעיקר ההשפעה של הקנאביס מגיעה מתגובותם של הקנבינואידים בצמח לפעולת החימום לפני הכנסתו לגוף. בין אם זה עישון ג’וינט, מקטרת או באנג, ובין אם זה אכילת עוגייה – שהרי גם בתהליך הכנת העוגייה, החומר עובר חימום בחמאה או שמן.

האבא של ה-THC

ד”ר ויליאם קורטני מאוניברסיטת סן-פרנסיסקו, חוקר זה שנים את היתרונות התזונתיים שיש לצמח הקנאביס על גוף האדם.

במהלך השנים גילה ד”ר קורטני שקנאביס, כשנצרך בצורתו הטבעית, ללא כל חימום אלא על-ידי סחיטה של העלים, עשוי לתרום ולעשות פלאים למערכות בגוף האדם, זאת בעזרת קנבינואידים מסוימים שנכנסים לגוף, קנבינואידים שבדרך כלל היו “הולכים לאיבוד” לאחר החימום.

הוא מתייחס בעיקר לשני קנבינואידים מרכזים – THCA ו-CBDA, השמות של הצמד-חמד הללו אולי מוכרים לחלקכם – הם למעשה סוג של “אבא ואמא” לקנבינואידים המפורסמים ביותר שמכיל הקנאביס: ה-THC, שכולנו מכירים בזכות ההשפעה הפסיסכואקטיבית שלו, וכמובן ה-CBD, שבמהלך השנים האחרונות נעשו מחקרים רבים שהוכיחו את תרומתו המופלאה לבריאות האדם.

ה-THCA וה-CBDA מתפרקים במהלך החימום והופכים כאמור ל-THC ו-CBD “רגילים”. אבל ד”ר קורטני מסביר כי ל-THCA ול-CBDA יש יתרונות ייחודיים להם, שגוף האדם מסוגל להכיל רק על ידי צריכת הצמח הטרי – בעזרת מיץ קנאביס למשל.

קנאביס בצורה הטבעית ביותר שלו

ד”ר קורטני מפרט כיצד בעזרת כוס מיץ קנאביס טרי ניתן להכניס לגוף כמות של עד פי 60 מכמות ה-THCA אותה היינו צורכים בעזרת עישון או אידוי, וכך למעשה ניתן להגיע לרמות חזקות מאוד של חומר אנטי-דלקתי:

ד"ר קורטני: "הקנאביס הוא הצמח החשוב בעולם"
ד”ר קורטני: “הקנאביס הוא הצמח החשוב בעולם”

“בסופו של דבר, הקנאביס הוא תוסף תזונה שעוזר לכל 210 סוגי התאים בגוף לתפקד בצורה טובה ויעילה יותר. אני כבר לא מתייחס לזה בתור תרופה, אלא כתוסף תזונה…”

ומדהים כמה תוסף התזונה הזה יכול להועיל – קריסטין פסקאסקי סבלה כבר בגיל 16 מגוון רחב של מחלות. דלקת מפרקים שגרונית, דלקת בשלפוחית השתן, אנדומיטריוזיס, וסרטן צוואר הרחם הם רק חלק מהמכות איתם הייתה צריכה קריסטין להתמודד בחיי היום יום.

קריסטין עברה לא פחות מ-16 ניתוחים שונים, ונהגה לצרוך 40 כדורים ביום – עד שהיא התחילה להשתמש במיץ שנסחט מעלי קנאביס טריים. המיץ שיפר פלאים את המערכת החיסונית שלה, תוך שישה שבועות נעלמו כל הזיהומים בגוף שלה, והייתה הפוגה משמעותית בכל הבעיות הרפואיות.

ראו עוד: מחקר – צרכני מריחואנה משתמשים פחות בתרופות מרשם

טיפים למיץ קנאביס טרי

הנה מספר עצות מד”ר קורטני להכנת מיץ קנאביס טרי ובריא:

1. כשזה מגיע לסחיטת מיץ, כמו בכל פרי או ירק – כמה שיותר טרי יותר טוב!

2. ד”ר קורטני ממליץ על סחיטת 15 עלי קנאביס, בתוספת של 2 פרחים בכל יום

3. כדאי לקצור את הפרחים כשהחלק העליון של השרף צלול ולא מעורפל, זאת אומרת לפני שהוא בשל לקציר קנאביס רגיל המיועד לעישון, אידוי וכדומה…

4. מומלץ לערבב את המיץ יחד עם עוד ירק נוסף על-מנת להפחית את רמת המרירות של המיץ.

5. הבחירה הפופולארית ביותר היא מיץ גזר: ערבוב ביחס של 1 ל-10 לטובת הגזר. למשל עשר כוסות מיץ גזר על כל 1 כוס מיץ קנאביס .

6. פצלו את המיץ לשלושה חלקים ושתו בכל ארוחה, או לחילופין אחסנו אותה בתוך מיכל סגור היטב עד שלושה ימים

מיץ גזר/קנאביס - שילוב מנצח!
מיץ גזר/קנאביס – שילוב מנצח!

אנחנו יודעים – בישראל זה לא רלוונטי

המידע שקראתם בשורות אלו אמיתי לגמרי, והוא בהחלט יכול להועיל לחלקכם, כנראה לרובכם אם לא לכולכם.

העניין הוא, שאתם חיים באחת המדינות הכי חשוכות שיש בעולם המערבי בכל מה שקשור לצמח הקנאביס. ולמרות ששרת הבריאות מתהדרת בכמות האישורים לקנאביס רפואי שהמדינה מחלקת, הרי שגם זה נעשה תחת פיקוח מחמיר ורק בודדים, יחידי סגולה, הם המטופלים שברשותם גם אישור לגדל קנאביס בבית.

ראו עוד: לא רק כדורגל – ספרד אלופת אירופה בגידול מריחואנה

מה שאומר, שרק אותם בודדים יזכו להנות מהערכים התזונתיים והרפואיים העשירים שיש למיץ הזה להציע, מבלי להיחשב לעבריינים פליליים על-פי חוק.

כאמור – ככל שחולפים הימים אנו מגלים עוד ועוד מידע על הסגולות המדהימות של הצמח הזה. יום יבוא ואנשים יעמדו לדין על הפשע שמתבצע לנגד עינינו יום יום, כי מי שמכריז על צמח טבעי, שהיה קיים כנראה מיליוני שנים עוד לפני שהאדם הראשון בכלל צעד על כדור הארץ, צמח שעשוי להביא כל-כך הרבה תועלת לאנושות – מי שמכריז עליו כלא חוקי, מכניס לכלא אנשים שמגדלים את הצמח הזה ומכניס לכלא אנשים שצורכים את הצמח הזה – הוא הוא הפושע האמיתי!

צפו בסיפור של ד”ר קורטני, קריסטין, ומיץ הקנאביס:

תודה ל-noamdzz

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר