מיאוויחואנה רפואית: קטניפ משובח לחתולים חובבי עשב

מוצר חדש במיוחד עבור חתולים חובבי סאטלה: קטניפ, צמח בעל השפעה פסיכואקטיבית על חתולים, מוצע כעת למכירה באריזות המדמות קנאביס משובח. באתר החברה ניתן אפילו להנפיק לחתול שלכם אישור ל-“מיאוויחואנה רפואית”.

כתב: גיא קרלינסקי

קטניפ, הנקרא בעברית ‘נפית החתולים’, הוא צמח בעל השפעה פסיכואקטיבית על חתולים, בעלת מאפיינים הדומים להשפעה הפסיכואקטיבית שמקנה הקנאביס לבני האדם. לאחר מספר שאיפות או ליקוקים של הצמח, החתולים נכנסים למצב של אופוריה ומתחילים להתנהג באופן משונה שמזכיר אפילו טריפ פסיכדלי.

חתול תחת השפעת קטניפ
חתול תחת השפעת קטניפ

בזמן הטריפ החתולים בדרך כלל יתגלגלו, ינסו לגעת בצמח, ינסו ללעוס את עלי הצמח, יקפצו, יגרגרו משמחה ולעתים קרובות אף יפרישו ריר מהפה. חתולים רבים גם ינהמו וייללו. חשוב לזכור שכל אלו הן התנהגויות טבעיות ולא מסוכנות בשום צורה שהיא.

רישיון מיאוויחואנה רפואית

בעבר כבר דווח על ג’וינטים של קטניפ לחתולים, אך חברת ‘מיאוויחואנה‘ לקחה את השילוב לרמה חדשה והשיקה ליין שלם של מוצרי קטניפ לבעלי חתולים סטלנים.

"מיאוויחואנה- לחתולים שצריכים את הוויד"
‘מיאוויחואנה’ – לחתולים שאוהבים עשב (וויד)

החברה מוכרת זנים שונים של קטניפ אורגני משובח, ארוזים בצנצנת, קופסת תרופות, קופסת סיגרים, או שקית, בדומה לאופן בהם נרכשים בארה”ב מוצרי קנאביס רפואי.

כך נראה חתול כשהוא פוגש את המוצר החדש לראשונה:

Enjoying our Meowijuana treats from Santa Paws! Awesome product!!

Posted by Natalie Lackhouse on Friday, December 25, 2015

בנוסף מנפיקה החברה ‘רישיון רפואי’ לשימוש ב’מיאוויחואנה’, הכולל את שם החתול יחד עם תמונה, ומשמש כמנוי לרכישות עתידיות.

רשיון ל'מיאוויחואנה רפואית'
רישיון מיאוויחואנה רפואית

יחד עם השינוי במדיניות הקנאביס במדינות ארה”ב, ניתן לראות תהליך של נורמליזציה של השימוש בקנאביס וכניסה שלו ליותר ענפים ותחומים בשוק הכללי, גם לשוק מוצרי המזון לבעלי חיים – החל מממתקי קנאביס לכלבים ועד תרופה לבעלי חיים אשר מיוצרת מרכיבים פעילים בקנאביס.

כך משפיע קטניפ על חתולים:

מהנדס אמריקאי בשם דיוויד טיי (David Teie) פיתח שיטה ליצירת מוזיקה שחתולים אוהבים, וגייס מעל רבע מיליון דולר במימון המוני ברשת למען יצירת אלבום מלא. צלילים מיוחדים אלו אמורים להוות לחתול שלכם את הסביבה המושלמת לטריפ הקטניפ שלו.

דוגמה למוזיקה אותה תוכלו להשמיע לחתול שלכם ניתן למצוא כאן, בדף הפייסבוק ‘חתולים למען לגליזציה’. ראו את התגובה המעניינת וספרו לנו איך היה.

ראו עוד:
היי בנטורל: בעלי חיים שאוהבים להתמסטל
קנא-ביסקוויט – בונזו קנאביס לכלבים
מטופלי הקנאביס החדשים: כלבים מזדקנים
וטרינרים ממליצים: “מריחואנה טובה גם לבעלי חיים”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר